Sinerji bilgisayar montaj ve test hizmeti nasıl?

Baha234

Hectopat
Sinerji Bilgisayar'dan PC toplamaya karar verdim. Ancak Sinerji'nin kablolaması nasıl? PC bileşenlerinin bağlantılarını düzgün yapıyorlar mı?
Driver kurulumu yapıyorlarmış, Driver'ları düzgün kuruyorlar mı? Bir de test hizmeti diyorlar, ne gibi test yapıyorlarmış? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben sistemimi sinerjiden aldım ve gayet memnun kaldım, kablolama düzenliydi. Driver'ler ve BIOS günceldi lakin Chipset güncellememişlerdi artık unuttular mı bilmiyorum onu da kendim güncelledim. Sistem geldiğinde ekran kartı kelepçelerle sabitlenmişti. Ben memnun kaldım maillere vs hep cevap verdiler hiç geçiştirmediler.

Genel olarak Sinerji'den bilgim yok ama test hizmetini birçok sistem satışı yapan veriyor. Sistemin çalışıp çalışmadığını ve ürünlerin çalışır durumda olduğunun testleri yapılıyordur. Ayrıca Driver yüklemek artık kolay mesele hep dendiği gibi aldığınız sistem yeni olacağı için Windows 10'lu olacaktır. Windows 10 kurulumunda kendi altyapısında olan sürücüleri kuruyordur.

Ben kendim montajlamak için demonte sistem satın aldım. Sistem satın aldıktan 1 ay 3 gün sonra elime ulaştı. Tek suç onların değil evet ama kargo sürecini hızlandırmak için bir şey yaptıklarını görmedim. Birdaha satın alacak olsam asla sinerjiyi tercih etmem ama satın aldığım ürünlerde bir eksiklik veya sorun çıktı mı dersen hayır çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı