Sinerji Ne Kadar Hızlı?

ximdot

Hectopat
Daha fazla  
Istanbul'da yaşıyorum, Sinerji'den bilgisayar toplayıp montajını kendim yapıcam. Bütün parçaları 7 Ağustosda sipariş edersem yaklaşık ne zaman gelirler?

Montajını kendiniz yapacaksanız Sinerji'den almanıza gerek yok. Webdenal'ı öneririm. Fiyatlar daha ucuz ama şuan için en son mimari ekran kartları yok. En fazla 3-4 güne gelir diye tahmin ediyorum. Sonuçta tüm parçaları aynı siteden alıyorsunuz. Tek bir kargoyla gelecek.

Montajını kendiniz yapacaksanız Sinerji'den almanıza gerek yok. Webdenal'ı öneririm. Fiyatlar daha ucuz ama şuan için en son mimari ekran kartları yok. En fazla 3-4 güne gelir diye tahmin ediyorum. Sonuçta tüm parçaları aynı siteden alıyorsunuz. Tek bir kargoyla gelecek.
GTX 1060 almayı planlıyorum fakat webdenal ne kadar daha ucuz? Bütün bilgisayar 200-300 lira daha ucuza gelecekse, sadece 1060'ı Sinerji'den alıp geriye kalanını webdenal'dan toplamayı deneyebilirim.

Geçen gün sinerjiden işlemci aldım öğlen vakti 12:00 gibiydi, aynı gün kargoya vermediler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı