Sinerji Neptune Masaüstü Bilgisayar İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O arkadaş gidip James Donkey 711 falan önersin 180 liraya çok kaliteli kulaklık desin. Hem de ışıklı mışıklı. Üç beş koparmaya çalışan şakşakçıları ancak öyle mutlu olur. 3 güne sorun yaşayınca da Sosyal'den yardım isterler. Buyursunlar kapımız açık.

Uzakta arama Akifcim buyur;

image (3).pngimage (2).pngimage (1).pngimage.png 1609420330272.png

Şu markayı alsan şöyle para kalır, onu şuna harcarsın şöyle FPS artar, kral PC olur, şu marka ucuz onu tercih et en kralı bu, F/P bu. Değil arkadaşlar. Daha tonlarcası var, hepsini burada paylaşmaya vaktim yok. Sorun İtopya-İncehesap vs. de değil, tercih edilen donanımlar. Ki şikayetleri incelerseniz geneli tavsiye etmediğimiz ekran kartı ve bellek markalarından doğan sorunlar.

Video da gayet açık ve net, eksileriyle birlikte anlatılıyor. Farklı yerlerdeki gibi şöyle FPS böyle performans, tamam alıyorum değil olay. İzlersiniz, ürünün ne olduğunu anlarsınız, kendi tercihlerinizi yaparsınız. Bu konuda özgürsünüz.

Eki Görüntüle 810131Eki Görüntüle 810132Eki Görüntüle 810133Eki Görüntüle 810134 Eki Görüntüle 810136

Şu markayı alsan şöyle para kalır, onu şuna harcarsın şöyle FPS artar, kral PC olur, şu marka ucuz onu tercih et en kralı bu, F/P bu. Değil arkadaşlar. Daha tonlarcası var, hepsini burada paylaşmaya vaktim yok. Sorun İtopya-İncehesap vs. de değil, tercih edilen donanımlar. Ki şikayetleri incelerseniz geneli tavsiye etmediğimiz ekran kartı ve bellek markalarından doğan sorunlar.

Video da gayet açık ve net, eksileriyle birlikte anlatılıyor. Farklı yerlerdeki gibi şöyle FPS böyle performans, tamam alıyorum değil olay. İzlersiniz, ürünün ne olduğunu anlarsınız, kendi tercihlerinizi yaparsınız. Bu konuda özgürsünüz.
Saygıdeğer hocam en üstteki yazıdaki sistem sanırsam sorunsuzdu,ekran kartı sorunlu gelmiş bu da sistemi sorunlu yapmaz ki?

Eki Görüntüle 810131Eki Görüntüle 810132Eki Görüntüle 810133Eki Görüntüle 810134 Eki Görüntüle 810136

Seni görünce çok duygulandım abi. :')

Çok haklısın mevzu PC toplama olunca tek bir doğru yok ancak tek bir yanlış da yok. Sırf ucuz diye yanlışlardan sıyrılmadıkça bu tip sıkıntıları da görmeye devam edeceğiz.

Ben daha fazla yazmıyorum. Mübalağa ile yazdığım şeyi adam hesap makinesiyle çarpmış. Gerçekten tartıştığımız kitle buysa ben yokum. :D Kime ne anlatmaya çalışıyoruz ki?
Cevabı alınca kime ne anlatmaya çalışıyoruz ki oluyor :D
Fanboyluk değil adam akıllı sistem çıkaranı düzgün eleştirenlerden olun.Öyle yorumlar yapmayın adam o fiyatlara monitör dahil sistem toplamış neymiş o kötü bu kötü olmaz o işler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı