Sinerji Olympia bilgisayar alınır mı?

DamlaUgurlu

Centipat

Uzun zamandır bilgisayar almak istiyorum, amacım günümüz oyunlarını 50-60 FPS de oynayabilmek ve açıkçası bu işlerden pek anlamıyorum. Bu bilgisayarda aradığım özellikler var (Ryzen 5, GTX 1660 16 GB RAM) pek anlamadığım için kötü yanları var mı yok mu sizlere sormak istedim yardımlarınızı bekliyorum... Alacağım sitede özelleştirme de var neyi çıkartıp eklememem gerektiğini söylerseniz sevinirim.
Bütçe 7-8k

Ekran kartı ASUS'un Phoenix modeli biraz fazla ısınabilir, kasa ve güç kaynağının adını hiç duymadım. Bir de ileriye dönük kullanım için anakartı B450 modeline yükseltebilirsiniz.
Geri kalan özellikleri gayet iyi.

Ayrıca bu isterseniz bu sisteme göz atabilirsiniz, kasası hariç iyi; fiyatı 7900lira.
Alternatif:
İsterseniz özelleştirip 8278lira fiyatına alabilirsiniz.
Screenshot_2021-08-01-18-29-41-87_2c9606bce337650a539aceea20c7df58.jpg

Son düzenleme:
Alınır. Keşke daha önce şunu kapabilseydiniz. Donanım arşivi'nin F/P sistemi 1 hafta önce çıkmıştı.

Gerçekten güzelmiş :( stoklara tekrar gelir mi beklemeli miyim?
Ben o fiyata R5 3600+2060S aldım. Görünce üzülüyorum şu fiyatlara. Aceleniz yoksa bekleyin.

Bende hep öyle düşündüm ama bekleye bekleye maalesef fiyatlar çok yukarı çıktı :(

Ekran kartı ASUS'un Phoenix modeli biraz fazla ısınabilir, kasa ve güç kaynağının adını hiç duymadım. Bir de ileriye dönük kullanım için anakartı B450 modeline yükseltebilirsiniz.
Geri kalan özellikleri gayet iyi.

Ayrıca bu isterseniz bu sisteme göz atabilirsiniz.

Teşekkür ederim dediğiniz özelleştirmeleri yaptım galiba alacağım, fakat şöyle bir sorum var Ryzen 5 3500X işlemci yapsam daha mı iyi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı