Sinerji pars sistem alınır mı?

Sinerji'den eğer alacaksanız garanti ve satış sonrası problemlem yaşarsanız benim gibi 2 sene sürünme dava açılma vb. olasılıkları göz önünde bulundurun. İmkan varsa toplama yapmanızı öneririm.

Yav o zaman toplayın be kardeşim anlamıyorum ben bu işten.
Ve monitöre eleştiri var mı TN panel ama.

Yav o zaman toplayın be kardeşim anlamıyorum ben bu işten.
Ve monitöre eleştiri var mı TN panel ama.
Bende TN panel kullanıyorum Monitör fiyatına göre ideal 165 Hz olmasıda cabası IPS panel kullanmadıysanız önceden yeterli olur. Acele etmeden tam araştırıp alın DonanımHaber'de aynı başlıkta konu açarsan daha çok tavsiye ile daha iyi karşılaştırmış olursunuz. Aceleye getirmeyin bir kere alınıyor.

Hazır sistem önerisi verir misiniz Max 8700 TL ve monitör güzel miii.

Sonradan 1TB HDD alacağım Windows'u SSD'ye kurarım.
Hocam güzel, adam akıllı fiyatını hak eden bir sistem bulamadım açıkçası. Benim elimde sıfır MSI 1660 Super Gaming X modeli var ve 10400F kasam var daha garantileri falan duruyor, eğer düşünürseniz ekran kartı ile beraber sistemi size satabilirim, şu anda piyasadaki çöp sistemlerden çok daha iyi olduğunu size çok rahat söyleyebilirim.
Ekran kartım kapalı kutu daha açmadım, sistemim 5 aylık falan, mining olayı başlayınca ekran kartını satıp sistemi kaldırdım rafa sıfır gibi yani.

Sisteminiz bayağı iyi ama benim babam 2.el almaz COVID varken hiç almaz.
Sinerji Capella Ryzen 5 2600 16GB 480GB SSD GTX1660 Super peki ya bu?
İçinde yine aynı ekran kartı var, işlemcisi eski, size tavsiyem gerçekten benden olmasa da ikinci el sistemlere yönelmeniz yada beklemeniz, piyasa düzelirse 9bin TL'ye en baba 3060 sistemi toplarsınız.
Yada herkesin yaptığı gibi sistemi normal toplayın ekran kartını da idarelik ucuz bir şey alın, stoklar düzelince güzel bir ekran kartı alırsınız.
Yada az önce yardım ettiğim, arkadaşa attığım gibi amazondan almayı deneyebilirsiniz ekran kartını.

Bu alınır mı?
Ya da bu Zotac NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming ZT-T16620F-10L 6 GB 192 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
İşlemci olarak Threadripper ne işe yarıyor kodlama için falan mı?
Mesela 64 GB RAM ve Threadripper görmüştüm bir yerde.
Hocam o kartlar 2000-2800TL arası normalde ve hala o fiyata satan yerler var almak çok zor. O paradan asla alınmaz ama para sıkıntısınız yoksa gidip alın.
Çok pahalı yine ama gidip 1660 super'e 8000TL vereceğinize bunu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı