Sinerji Spica sistem nasıldır?

.
Bunu öneririm Ventus MSI iyi bir model 9400F hala boru değil bu sistem düzenli kullanışta 4 yılda Ultra oynayamazsınız ama o 4 yılda Ultra'da 60 FPS üstü alırsınız. Sonrada işlemciyi deģiştiririsin oynamaya devam edersin.

Yeni çıkan RX 5000 serisi marka modelden hariç genel GPU anlamında sıkıntılı bir seri olduğundan bir miktar performans kaybına karşılık kullanıcıya daha güven hissi vermesi sebebiyle sadece ekran kartı Nvidia 1660 Super olacak şekilde kalan parçalar aynı seçilerek alınabilir.

Neden korkayım ki yahu? :D korkulacak bir şey mi oldu? Yoksa ben mi fark etmedim?

Korkulacak bir şey oldu demedim. Şimdi size gizli gizli bir şey anlatacağım. Hakkınız da bazı varsayımlar duydum çünkü. Varsayımlar doğruysa evet deyin. Zaten varsayımı gizli bir dille söyleyceğim :D.

Korkulacak bir şey oldu demedim. Şimdi size gizli gizli bir şey anlatacağım. Hakkınızda bazı varsayımlar duydum çünkü. Varsayımlar doğruysa evet deyin. Zaten varsayımı gizli bir dille söyleyeceğim :D.
Ben olayı hala anlamadım, neyin varsayımı diye düşünüyorum dakikalardır :D

Ben olayı hala anlamadım, neyin varsayımı diye düşünüyorum dakikalardır :D.

Tamam o zaman gizli gizli konuşmaya başlıyorum. İnşallah anlarsın sen başka yerlere göç etmek? Anladın mı eğer anlamadıysan hakkında ki varsayımı direk söyleyep sen görünce hemen düzenleyeyim mi? Eğer 2. seçeneği yapacaksak sen konuda pusuda bekle görünce beğen veya gördüm yaz ki ben anlayayım gördüğünü. Sonra hemen mesajı düzenleyeyim :D.Bu ne oldu sanki aksiyon filmi çekiyoruz :D.
Tamam o zaman gizli gizli konuşmaya başlıyorum. İnşallah anlarsın sen başka yerlere göç etmek? Anladın mı eğer anlamadıysan hakkında ki varsayımı direk söyleyep sen görünce hemen düzenleyeyim mi? Eğer 2. seçeneği yapacaksak sen konuda pusuda bekle görünce beğen veya gördüm yaz ki ben anlayayım gördüğünü. Sonra hemen mesajı düzenleyeyim :D.Bu ne oldu sanki aksiyon filmi çekiyoruz :D.

Hocam anladınız mı? Cevap yazsanıza :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı