Sinerji Stealth-RTX 3080 sistem 40.000 TL'ye alınır mı?

PNY kötü markada değildir hocam ben 3080 ve Ti'daki performans farkından kaanflix sistemini tercih ederdim am daha iyi soğutma ve kalite istiyorsan buna bak: https://www.gaming.gen.tr/urun/1952...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/da bakabilirsin tabii:

ULTIMA-3080 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS GeForce TUF RTX 3080 GAMING OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Hocam 5600X'in performansı Intel 12400F'e nasıldır?

PNY kötü markada değildir hocam ben 3080 ve Ti'da ki performans farkından kaanflix sistemini tercih ederdim am daha iyi soğutma ve kalite istiyorsan buna bak: https://www.gaming.gen.tr/urun/1952...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/da bakabilirsin tabii:
Hocam sayfa bulunamadı diyor. Ne yalan söyleyeyim bende biraz Intel fanboyluğu var hocam. Kaanflix sistemi bu yüzden birazcık istemiyor gibiyim. Ama 3080 ti beni çok fena cezbediyor...

Hocam sayfa bulunamadı diyor. Ne yalan söyleyeyim bende biraz Intel fanboyluğu var hocam. Kaanflix sistemi bu yüzden birazcık istemiyor gibiyim. Ama 3080 ti beni çok fena cezbediyor...
kaanflix sisteminde de parçaları beğenmedim açıkcası ve 5600 12400f den daha kötü bir işlemci. benim aldığım sistemle anakartın en azından 13.nesilede desteği var ileriye dönük daha iyi oldu gibi

@messinicocugu hocam kaanflix sistemi alıp anakart ve işlemciyi değiştirmek (12. Nesil Intel için) ne kadar mantıklıdır sizce? Bir de sizce bu sistemi alınca kasa değişilmeli mi? Ben p500a istiyorum çünkü. Hem daha ucuz 200 TL falan.

@messinicocugu hocam kaanflix sistemi alıp anakart ve işlemciyi değiştirmek (12. Nesil Intel için) ne kadar mantıklıdır sizce? Bir de sizce bu sistemi alınca kasa değişilmeli mi? Ben P500a istiyorum çünkü. Hem daha ucuz 200 TL falan.

300TL falan daha fazla verirsiniz hocam uğraşabilirseniz olabilir bir de kasa fena değil ama tabii değiştirebilirsen P500a daha iyi olur.

300TL falan daha fazla verirsiniz hocam uğraşabilirseniz olabilir bir de kasa fena değil ama tabii değiştirebilirsen P500a daha iyi olur.
Ya işte bunları ikinci ele koyup sonra yükselteceğim için biraz sermaye gerkeiyor. Mantıklı olur mu ve 2. Eşe koysam hemen satılır mı sizce? Bir de işlemciyi 12400F yapsam 2 k da 3080 ti besler mi?

Ya işte bunları ikinci ele koyup sonra yükselteceğim için biraz sermaye gerkeiyor. Mantıklı olur mu ve 2. Eşe koysam hemen satılır mı sizce? Bir de işlemciyi 12400F yapsam 2 k da 3080 Ti besler mi?

Uğraşabilirseniz yapabilirsiniz hocam 2800'e falan hızla gider bence bir de 2K da rahat besler 3080 Ti'ı.

Yeni konular

Geri
Yukarı