Sinerji Şubesi Nerede?

Alperen3446

Kilopat
Daha fazla  
Sinerji ucuz olduğu için oradan sistem toplayacağım. Bayisi var mı, nerede? İnternetten sipariş etmeye pek güvenmiyorum, ne olur ne olmaz. Üsküdar'da var diye duydum, ama tam bilmiyorum. Eğer bayisi varsa adresini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle internetten sipariş verebilirsin sıkıntı olmaz. Bende yeni satın aldım ve firmadan gayet memnunum sorunum oldu. Kendim montaj yaptığım halde en ufak ücret almadan gözden geçirip yaptığım hatayı bulup düzelttiler. Gayet ilgililer.

Onun dışında. Buyur senin için hazırladım az önce oradan geldim.
Üsküdar'dan Altunizade'ye giden minubuslere biniyorsun ve Altinuzida Capitol'un önünde iniyorsun. (Birilerine sor söylerler sana)

Sonra sana haritada iki yol gösterdim ben hep 2'den gittim nedense sana kalmış. İkinci yolun orada ışıklar var oradan karşıya geç ve yolu takip et :)
map.jpg

Buda canlı görüntü;
Google Haritalar

O "Bingo" yazan binanın yanında gidiyorsun.

Öncelikle internetten sipariş verebilirsin sıkıntı olmaz. Bende yeni satın aldım ve firmadan gayet memnunum sorunum oldu. Kendim montaj yaptığım halde en ufak ücret almadan gözden geçirip yaptığım hatayı bulup düzelttiler. Gayet ilgililer.

Onun dışında. Buyur senin için hazırladım az önce oradan geldim.
Üsküdar'dan Altunizade'ye giden minubuslere biniyorsun ve Altinuzida Capitol'un önünde iniyorsun. (Birilerine sor söylerler sana)

Sonra sana haritada iki yol gösterdim ben hep 2'den gittim nedense sana kalmış. İkinci yolun orada ışıklar var oradan karşıya geç ve yolu takip et :)
Eki Görüntüle 157416

Buda canlı görüntü;
Google Haritalar

O "Bingo" yazan binanın yanında gidiyorsun.
Ben şimdi Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr sitesinden beğendiğim bir ürünü sizin gösterdiğiniz yerden görerek satın alabiliyorum değil mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı