Sinerji Supreme nasıldır?

mtamosh

Decapat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Meslek
IT
Selamlar, bu bilgisayar iyi mi? İyi oldugunu biliyorum da ancak bu paraya bundan iyisi toplanir mi yoksa bu normal mi?

SSD hizi dusuk bir tek. Bir de 240 Hz oynatir değil mi? Ekran kartinda DP girisi var herhalde yeterli 240 Hz için

Böyle çok daha iyi.

Böyle çok daha iyi.
Tesekkurler hocam
Ekran kartı işlemci iyi hoş güzel uçuyor fakat diğer parçalar yerleri temizliyor.
Anakart falan mi onlari degistirebilirim hangileri secsem iyidir?
Bir kısmı çok iyi yaparken bir yerden kısıyorlar, ekran kartı ve işlemci çok güzel ancak geriye kalanlar onların seviyesin de değil.
Hangileri ile degistirebilirim?
Merhaba Gayet iyi bir sistem. Başka opsiyonlar da görmek istiyorsan buna bakabilirsin
İtopya PC
Tesekkur ederim

Hangi siteden alsam daha uyguna gelir?
2 arkadaşa sinerjiden almıştık. İyi çıktı o yüzden ordan bakıyorum, sadece orda çoğunda RTX 3070 yok böyle kendim kurunca da 20 K ya ulaşıyor.

Tesekkurler hocam

Tesekkur ederim

2 arkadaşa sinerjiden almıştık. İyi çıktı o yüzden ordan bakıyorum, sadece orda çoğunda RTX 3070 yok böyle kendim kurunca da 20 K ya ulaşıyor.
Diğer sitelerden tek tek toplayarak daha uyguna getirebilirsiniz. Topladığım sistem gayet güzel her konuda diğer sistemden daha iyi.
Tesekkurler hocam

Tesekkur ederim

Sadece sıvı soğutma bunla değişilmeli. Corsair Hydro H100X CW-9060040-WW Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı