Sinerji Talos vs Sinerji HE

Bütçe
20000
Sen istediğini al. 5600 , 12400f rakibi zaten ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu nasıl rakip her oyunda neredeyse 15 20 fps fark yemiş bi işlemci
5600X rakip bana kalırsa

Bunun anakartı 550Mk yapıp alın parça kalitesi daha iyi PSU vs.

+ OLARAK YAKIN FİYATTAN ÜST MODEL DAHA İYİ OLUR
şu mantise 5600x ssd 1 tb anakart 550mk ram 3600mhz kasa da corsair eklemeyi düşünüyorum 18k yapıyor. Bu aklıma daha çok yattı teşekkür ederim

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu nasıl rakip her oyunda neredeyse 15 20 FPS fark yemiş bir işlemci.
5600X rakip bana kalırsa.

Şu mantise 5600X SSD 1 TB anakart 550mk RAM 3600MHz kasa da Corsair eklemeyi düşünüyorum 18k yapıyor. Bu aklıma daha çok yattı teşekkür ederim.

5600X ile 5600 arasında çok bir fark yok o yüzden işlemciyi 5600X'e yükseltmeyede gerek yok. Bütçe varsa 5800x3D yapabilirsin. Attığınız testi yarısına kadar izledim ve oyunları 1080P yüksek ayarlarda oynamış darboğaz yaşıyor işlemci.

Bu sistemi de değerlendirebilir misiniz?
Toplamda 19300 TL yapıyor.

Bu sistemi Technopat'ta tavsiye ettiler deme sakın başkalarına.

bu nasıl rakip her oyunda neredeyse 15 20 fps fark yemiş bi işlemci
5600X rakip bana kalırsa

şu mantise 5600x ssd 1 tb anakart 550mk ram 3600mhz kasa da corsair eklemeyi düşünüyorum 18k yapıyor. Bu aklıma daha çok yattı teşekkür ederim
5600X ile 5600 arasında çok bir fark yok o yüzden işlemciyi 5600X'e yükseltmeyede gerek yok. Bütçe varsa 5800x3D yapabilirsin. Attığınız testi yarısına kadar izledim ve oyunları 1080P yüksek ayarlarda oynamış darboğaz yaşıyor işlemci.
Boşver deme knk bişe istediğini alsın 🤣

zaten ben de 1080p de oynayacağımı belirttim ya konuda beni 1080p testleri ilgilendiriyor o yüzden.

Boşver deme knk bişe istediğini alsın 🤣
amd fanboy :D

Bu sistemi Technopat'ta tavsiye ettiler deme sakın başkalarına.
varsa senin tavsiyen onu da görelim dostum o yüzden açtım ya konuyu zaten

zaten ben de 1080p de oynayacağımı belirttim ya konuda beni 1080p testleri ilgilendiriyor o yüzden.

amd fanboy :D

varsa senin tavsiyen onu da görelim dostum o yüzden açtım ya konuyu zaten

Hocam fanboy ne alaka. Tam verim alamıyor adam testlerde. Kullanacağınız ekran kartı + işlemci game test yazın öyle bakın. Sadece işlemci puanına bakmak istiyorsanız Cinebench bakın.

Zaten ben de 1080p de oynayacağımı belirttim ya konuda beni 1080p testleri ilgilendiriyor o yüzden.

AMD fanboy :D

Varsa senin tavsiyen onu da görelim dostum o yüzden açtım ya konuyu zaten.

@xDraco hocam zaten atmış güzel bir sistem hatta kötü dediğiniz sistemin stoku bitmiş bile.
Toplama olarak @messinicocugu hocamın topladığıda güzeldir.
Ama size göre SSD 500GB olunca 30FPS veriyor sanırım sistem.

Fanboy ne alaka ?
sana göre şimdi i5 12400f r5 5600 dan kötü mü yani

Hocam fanboy ne alaka. Tam verim alamıyor adam testlerde. Kullanacağınız ekran kartı + işlemci game test yazın öyle bakın. Sadece işlemci puanına bakmak istiyorsanız Cinebench bakın.
Kardeş video edit işi ile de uğraşıyorum 1tb ssd gerekiyor o yüzden bana en az. Sisteme kötü demedim zaten ayrıca neren ile okuyorsun onu da anlamış değilim. SSD 1 TB olmuyor özelleştirilemiyor dedim sistem

Geri
Yukarı