Sinerji Talos vs Sinerji HE

Bütçe
20000
Sana göre şimdi i5 12400F R5 5600'dan kötü mü yani.

Kardeş video edit işi ile de uğraşıyorum 1TB SSD gerekiyor o yüzden bana en az. Sisteme kötü demedim zaten ayrıca neren ile okuyorsun onu da anlamış değilim. SSD 1 TB olmuyor özelleştirilemiyor dedim sistem.

Yahu benim suçum neydi sadece bilgilendirdim ne alıyorsanız alın konuyu göz ardı ettim.

O senin attığın sistemi daha ben konu açmadan önce alacaktım vatanı aradım ssd yükseltilemiyor dedi ayrıca bu amd ekran kartlarında 6700xt de coil whine problemi de varmış
E 3070 de attım yukarda ona ne bulacaksın merak ettim ayrıca madem bişe begenmiyorsun kendi kafana göre alsana konu niye açtın sorunların mi var ? Berbat bir sistem toplamissin onu sessiz sedasiz alsaydın.

E 3070 de attım yukarda ona ne bulacaksın merak ettim ayrıca madem bişe begenmiyorsun kendi kafana göre alsana konu niye açtın sorunların mi var ? Berbat bir sistem toplamissin onu sessiz sedasız alsaydın.
3070'li sistemde de işlemci içime sinmedi. Benim topladığım sistemin neresi berbat tam olarak onu da söyle de hatamı bileyim madem

O senin attığın sistemi daha ben konu açmadan önce alacaktım vatanı aradım ssd yükseltilemiyor dedi ayrıca bu amd ekran kartlarında 6700xt de coil whine problemi de varmış
Daha cw nin her kartta olabildiğini bilmiyorsunuz işlemcinin tam kullanılmadığı bir test atıyorsunuz ve insanlara fanboy diyorsunuz. Anlıyorum.

Daha cw nin her kartta olabildiğini bilmiyorsunuz işlemcinin tam kullanılmadığı bir test atıyorsunuz ve insanlara fanboy diyorsunuz. Anlıyorum.
6 senedir gtx970 kullanıyorum bi sorunla karşılaşmadım amd kullananlarda hep bi sorun sıkıntı olduğunu gördüm araştırdıktan sonra vazgeçtim amd ekran kartından

6 senedir gtx970 kullanıyorum bi sorunla karşılaşmadım amd kullananlarda hep bi sorun sıkıntı olduğunu gördüm araştırdıktan sonra vazgeçtim amd ekran kartından
Benimde AMD çok sevdiğim söylenemez lakin düşük bütçede iyi iş çıkarıyorlar. Ayrıca r5 5600 e 12400f den kötü diyemezsin. Ekran kartı tarafında AMD yi sevmem , işlemci konusunda intelden bir tık üstün olduklarını düşünüyorum.

6 senedir GTX970 kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım AMD kullananlarda hep bir sorun sıkıntı olduğunu gördüm araştırdıktan sonra vazgeçtim AMD ekran kartından.

E NVIDIA atıyoruz işlemci kötü AMD atıyoruz ekran kartı kötü nasıl olacak bu iş.
R5 5600 3600MHz RAM ile 12400F in performansına yetişiyor çoğu yerde.

E NVIDIA atıyoruz işlemci kötü AMD atıyoruz ekran kartı kötü nasıl olacak bu iş.
R5 5600 3600MHz RAM ile 12400F in performansına yetişiyor çoğu yerde.
İşlemci konusunda amd ile bir alıp veremediğim yok aslında peki şuan ekran kartsız bi sistem toplasam gtx 970 i kullansam geçici süreliğine rtx 4000 serisi tamamen çıktıktan sonra 4060 4060ti alabilirim fiyatına göre sıkıntı yaşar mıyım bu süreçte genelde cs go falan atıyorum zaten. ryzen 5 5600x veya i5 13400f almayı düşünüyorum şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı