Sinerji ve Vatan bilgisayar Fiyat farkı

Pratos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu konuda anlatmak istediğim sinerji ve vatan bilgisayar arasındaki fiyat farkı iki firmada OEM ürenler satmakta ve iki firmada ürünlerine garanti vermekte garanti kapsamında tutmakta iki firmada kesinlikle güvenilir ben ikisindende alışveriş yaptım hatta sinerjiden aldığım HARDDİSK (C.BLUE)
bozuk çıktı ve geri yollamak için kargoyla uğraşmadım bizzat gelip aldılar neyse konumuza dönelim fotoğraflarla bir sistem karşılaştırması yaptım sistem orta seviye bir sistem buyrun kendiniz bir bakın ve SSD deki fiyat farkı gerçekten cezbedici değil mi? Alınabilecek en iyi SSD kesinlikle budur bende kullanıyorum ve çok iyi olduğunu gördüm; 3D Vnand teknolojisi gerçekten muazzam uzatmadan buyrun kendiniz fotoğrafa bakın karşılaştırın.

23.JPG

24.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Atladığınız bir nokta var, Vatan'daki ürünler teker teker KDV dahil fiyatlarıyla yazarken; Sinerji Bilgisayar KDV hariç fiyatlarını yazıp sonradan KDV eklemiş. karşılaştırmayı sepette tek ürün varken yaparsanız gerçek farkı görürsünüz.

Son düzenleme:
Ek olarak Sinerji'nin mağaza, çalışan personel ve reklam gibi giderleri yok. Vatan'ın her ilde şubesi olduğundan çok masrafı var ve fiyatları yüksek tutmak zorundalar.

Vatan'dan taksit yaparsanız fiyat farkı vermezsiniz. Sinerji ile verirsiniz. tek çekim alacaksam Sinerji ile alırım. Taksit yapacaksam Vatan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı