Vatan Bilgisayar Mağaza Fiyat Farkı

caglarkuraner

Kilopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayarın internet fiyatları ile mağaza fiyatları arasında yaklaşık kaç tl fark var acaba? Kredi kartı kullanmıyorum, o yüzden parçaları internetten almam mümkün değil.

Ben size kendi alışverişimden bir örnek vereyim, olay 2014 Temmuz ayında Vatan Ankara Söğütözü mağazasında geçiyor, Samsung 250 GB SSD alacağım, dolar 2.13, internette görünen fiyat da 400 lira, o gün de mağazada sözde %30 indirim var,
Gittim oradaki elemana, böyle böyle istiyorum dedim tabi buyurun dediler, ne olur ne olmaz diye fiyat sorayım dedim 480 lira dedi, kaldım!
Düşünüyorum, 400 liraydı internette, acaba model mi farklı falan diye düşünürken eleman şaşkınlığımı anlamış olacak ki hemen 'siz sanırım web sitemizden baktınız oradaki fiyatlarla mağaza fiyatları farklıdır' dedi.
Arada 80 lira fark var nasıl olur böyle bir fark 400 liralık alet için dedim, bir saniye dedi bilgisayarda bir kaç işlem yaptı ve maksimum inebileceğim fiyat 410 dedi, tamam dedim adım ama hala kafamda şu soru var;
"Maksimum inebileceği nokta" nedir? Bakkaldan mı alışveriş yapıyorum? Kişiye özel fiyat mı belirliyorlar? Bir tanıdığım olsa daha da ucuza alabilecektim demek ki.

Ben size kendi alışverişimden bir örnek vereyim, olay 2014 Temmuz ayında Vatan Ankara Söğütözü mağazasında geçiyor, Samsung 250 GB SSD alacağım, dolar 2.13, internette görünen fiyat da 400 lira, o gün de mağazada sözde %30 indirim var,
Gittim oradaki elemana, böyle böyle istiyorum dedim tabi buyurun dediler, ne olur ne olmaz diye fiyat sorayım dedim 480 lira dedi, kaldım!
Düşünüyorum, 400 liraydı internette, acaba model mi farklı falan diye düşünürken eleman şaşkınlığımı anlamış olacak ki hemen 'siz sanırım web sitemizden baktınız oradaki fiyatlarla mağaza fiyatları farklıdır' dedi.
Arada 80 lira fark var nasıl olur böyle bir fark 400 liralık alet için dedim, bir saniye dedi bilgisayarda bir kaç işlem yaptı ve maksimum inebileceğim fiyat 410 dedi, tamam dedim adım ama hala kafamda şu soru var;
"Maksimum inebileceği nokta" nedir? Bakkaldan mı alışveriş yapıyorum? Kişiye özel fiyat mı belirliyorlar? Bir tanıdığım olsa daha da ucuza alabilecektim demek ki.
www.vatanbilgisayar.com: Evga GTX960 SuperSC ACX 2.0 GDDR5 2GB 128Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: 3,5" 4TB Elements USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk - Vatan Bilgisayar
İnternete özel veya Web'e özel ibaresini gördüyseniz mağazada fiyatlar farklıdır.

Ben Logitech g430 alcaktım mağazaya gittim evden 265tl ile çıkmıştım. Mağazada 289tl çıktı. Eve geri döndüm, boşa yürümüş oldum. Bazı fiyatlar farklı. Annem para verdi de aldım, sonuçta öğrenciyiz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı