Sinerji vs Adeksstore vs İtopya

BpK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ayrıca Sinerji, Adeks Store ve İtopya arasından sizce hangisini tercih etmeliyim? En önemli husus garanti konusunda sıkıntı çıkmaması. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji daha uzun ve daha fazla alış veriş yapılan bir yer İtopya'ya göre. Adeks'in ürünleri ise farklı. Ne alacaksınız?

Sinerji daha uzun ve daha fazla alış veriş yapılan bir yer İtopya'ya göre. Adeks'in ürünleri ise farklı. Ne alacaksınız?

HyperX Cloud Stinger ve Cooler Master Masterkeys Lite Combo almayı planlıyorum. Benim için garanti ile ilgili bir sıkıntıyla karşılaşmamak çok önemli. Ayrıca Kingston ve Cooler Master'ın Türkiye garantisi hakkında bir fikrim yok. Eğer ulusal garanti gibi bir şey mümkünse aldığım mağazayla uğraşmadan üreticinin kendisine gitmeyi tercih ederim. Ayrıca Amazon'un da garanti ve müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi hizmet sunduğunu duydum. Sizce Amazon nasıl bir seçim olur? Bu arada sadece "sold by Amazon" ürünlerini tercih edeceğim.

30 doların üstünde bir ürün almaya kalktığınız zaman vergiler biniyor ve fiyatı artıyor. Bahsettiğiniz modeller gayet iyi. Servis konusunda da ikisinin de sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Bana kalırsa kulaklık olarak da Cooler Master MasterPulse modelini alın. Mikrofon dışında her şeyi ile daha iyi bir model. Adeks'ten almanızı öneririm ekipmanları da.

30 doların üstünde bir ürün almaya kalktığınız zaman vergiler biniyor ve fiyatı artıyor. Bahsettiğiniz modeller gayet iyi. Servis konusunda da ikisinin de sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Bana kalırsa kulaklık olarak da Cooler Master MasterPulse modelini alın. Mikrofon dışında her şeyi ile daha iyi bir model. Adeks'ten almanızı öneririm ekipmanları da.

Masterpulse modelini de gözden geçirdim hatta incelemenizi de okumuştum -şu ana kadar gördüğüm en iyi incelemelerdendi- ancak benim için mikrofon oldukça önemli özellikle arkadaşlarla beraber oyun oynadığımız zamanlar evde çok gürültü olduğundan kaliteli bir mikrofonum olsun isterim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı