Sinerji vs Eksen Bilgisayar

&NickName

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtiğim gibi ayın sonuna doğru RX 480 ekran kartlı bir sistem toplayacağım ancak topladığım sistem eksende 3.762 TL sinerjide ise 3.513 TL. Arada gerçekten baya bir fark var sizce nereden toplamalıyım?

dsd.png Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirtiğim gibi ayın sonuna doğru RX 480 ekran kartlı bir sistem toplayacağım ancak topladığım sistem eksende 3.762 TL sinerjide ise 3.513 TL. Arada gerçekten baya bir fark var sizce nereden toplamalıyım?

Eki Görüntüle 169706 Eki Görüntüle 169707
Ben de sistem toplayacağım, 1900 TL civarında. Garip olan şey ben sistemi oluşturunca Eksen Bilgisayar 100 TL ucuza geliyordu nasıl oldu bu anlamadım. Sinerji de indirim falan mı başladı?

Ben de sistem toplayacağım, 1900 TL civarında. Garip olan şey ben sistemi oluşturunca Eksen Bilgisayar 100 TL ucuza geliyordu nasıl oldu bu anlamadım. Sinerji de indirim falan mı başladı?
Evet şuan indirim başladı. Bende şaşırdım hergün sepetimin toplam fiyatı değişiyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı