Sinerji vs İncehesap vs Teknobiyotik

Teknobiyotikden yıllar önce,Sinerji ve İncehesapdan ise yaklaşık 1 hafta önce alışveriş yaptım ve hepsi çok iyi ve güvenilir. Sinerjiden öğlen 12:30'da sipariş verdim ve direk 3 saat sonra kargoladılar ve bu çok hoşuma gitti. İncehesap ise aldıktan 1 gün sonra kargoladı. Her ikisinin paketlemeleri de çok iyiydi. Teknobiyotik konusunda ise çok fazla birşey hatırlamıyorum eskiden alışveriş yaptığım için ama onda da gayet memnun kalmıştım. Kısacası deneyimlerime göre, kargolama hızında Sinerji daha iyi,Güvenilirlik ve paketlemede hepsi eşit. 3'ünden de alışveriş yapabilirsin. İçin rahat olsun. Satış sonrası destek konusunda bir şey söyleyemeyeceğim çünkü alışverişlerimden sonra destek ile iletişime geçmem gerekmedi.

Sizce en güvenilir firmalar hangisi? Teknobiyotik çok ucuza satıyor, sinerji dava güvenilir geldi.

Aga sana ciddi söylüyorum teknogenetik
En iyisi ben Ryzen 5 2600 RX590 8 GB RAM 3000 MHz ve 22 Inc 60 Hz AOC monitörü 5.500 TL'ye aldım bir teknogenetiğe bakmanı tavsiye ederim.

@Rozen, @Neko sizce sinerji neden daha güven veriyor ve favoriniz? Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım diğerlerinden yaptım öyle denk geldiği için ama üç aşağı beş yukarı aynıdır diye düşündüm. Sinerji'de ne gibi kolaylıklar var?

@Rozen, @Neko sizce sinerji neden daha güven veriyor ve favoriniz? Daha önce oradan hiç alışveriş yapmadım diğerlerinden yaptım öyle denk geldiği için ama üç aşağı beş yukarı aynıdır diye düşündüm. Sinerji'de ne gibi kolaylıklar var?
2 arkadaşım sinerjiden alışveriş yaptı. Kablolamaları inanılmaz iyi yapıyorlar, montajları çok kaliteli, sattığı ürünler kalitesiz değil ve müşteri memnuniyetleri çok iyi.

@ZimbabveliKahin Çünkü daha önce çok alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. Kargolanması güzeldi ürünlerin, iade ve değişimlerde de hiçbir problem çıkarmadılar.

Teknobiyotik'ten bu güne kadar farklı zaman dilimlerinde, birinde de kardeşimin sistemini toplamak dahil olmak üzere, 6 defa sipariş verdim. Her seferinde ya aynı gün (siparişi vermiş olduğum saate bağlı olarak) ya da ertesi gün kargoya verdiler ve 1-2 gün içinde sorunsuz elimde oldu. Sinerji veya İncehesap hiç kullanmadım yorum yapamayacağım.

Ne gibi şeyler indirime giriyor? Ram - Ekran kartı vs. giriyormu indirime ?
Örnek
eecd2ddaacda1ad-1-608x463.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı