Sinerji Warmachine alınır mı?

Şu sistemde güç kaynağını Zalman Gigamax 550W olarak değiştirin. RAM tek kanal ama çift kanal yapınca fiyat artıyor. Fakat elinizde GTX 1660 Super bulunacak ki bu ciddi avantaj. Sonrasında da mutlaka RAM eklemesi yapın ancak bana sorarsanız bütçeyi zorlayıp RAM'den iki adet alın.

Not: Depolama konusu da bir miktar eksik kalıyor ama OEM alışveriş yapmadığınız için bu tür eksiklikler olacak.

1599250255738.png

Şu sistemde güç kaynağını Zalman Gigamax 550W olarak değiştirin. RAM tek kanal ama çift kanal yapınca fiyat artıyor. Fakat elinizde GTX 1660 Super bulunacak ki bu ciddi avantaj. Sonrasında da mutlaka RAM eklemesi yapın ancak bana sorarsanız bütçeyi zorlayıp RAM'den iki adet alın.

Not: Depolama konusu da bir miktar eksik kalıyor ama OEM alışveriş yapmadığınız için bu tür eksiklikler olacak.

Nasıl?

Güç kaynağı Sharkoon yap. Gerekirse RAM i 8 GB yap. İlerde yükseltirsin RAM i. Ama PSU kaliteli olsun.

Yahu niye Sharkoon alıyor? Önerdiğiniz ürün standart yapıda. Zalman Gigamax serisi daha başarılı. Sırf W değeri yüksek diye önermeyin.

Aga tahminen bildik oyunlarda kaç fps verir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu niye Sharkoon alıyor? Önerdiğiniz ürün standart yapıda. Zalman Gigamax serisi daha başarılı. Sırf W değeri yüksek diye önermeyin.
Sharkoon daha kaliteli diye biliyorum onun için diyorum. Ama Zalman daha iyiyse Zalman alsın. Ben Sharkoon u daha iyi biliyordum. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı