Sinerji'den 3600 TL'ye PC Toplama

xRoyN

Hectopat
Sinerji üzerinden toplayacak olduğum PC oyunlarda kaç FPS alır? Genelde CS:GO, LoL, PUBG, GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Sistemim iyi mi değilse ne tavsiye edersiniz?Bütçem 3500-3600 TL.
Ekran Alıntısı PC HEPSİ.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi gözüküyor. LoL ve CS:GO tarzı oyunların high ayarlarında 200+ fps alırsın. GTA 5 ve PUBG'nin de high ve medium yani karışık ayarlarda 60-100 fps alırsın.

Ayrıca ben de sistemimi 1 ay önce buradan aldım, montajı en iyi şekilde yapmışlardı bir sıkıntı çıkmadı. Sadece ben 8x2 olarak 16GB ram almıştım onların bir tanesi arızalıydı tekini değişim için gönderdim ama çift aldığım için ikincisinde göndermek zorunda kaldım. Sonra bana aynı Ramlerden gönderip ''test edildi sorun görülmedi" şeklinde bir not yazmışlardı ama Ramler sıkıntılıydı. Arayıp biraz tartışınca yenisini gönderdiler ama. Yani kafanda soru işareti kalmasın bence güvenilir bir yer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı