Sinerji'den alınan ürünün sahte olma olasılığı var mı?

TheLunar

Centipat
Daha fazla  
Sinerji.Gen.TR'den Razer BlackShark V2 X kulaklık aldım ancak hem sesini asla beğenmedim çok kötü hem rahatsız ediyor hem de ürünün içinden çıkan THX Spatial Audio aktifleştirme kodu hatalı. Kazıklandım mı?

Sinerji.Gen.TR'den Razer BlackShark V2 X kulaklık aldım ancak hem sesini asla beğenmedim çok kötü hem rahatsız ediyor hem de ürünün içinden çıkan THX Spatial Audio aktifleştirme kodu hatalı. Kazıklandım mı?
Sesi biraz basslı gibi geliyorsa yani böyle hissettiriyorsa sesi normaldir, steelseries sonar kullan önerimdir. Kötü ve rahatsız ediyor kısmı, kafa ve kulak yapınla alakalıdır diye düşünüyorum. İçinden çıkan kodu da 7.1 surround sound uygulamasından aktif ediyorsun, diğerinden ben de edemedim.
Seri no'sunu Razer'a kaydet bak derim. THX'den aktive edilen kodu verebilirler belki, ben uğraşmadım sonar kullanıyorum dediğim gibi.

Ses kalitesi kişiye göre de değişir ona yorum yapmak olmaz da kod için Razer'a sorsan daha iyi olur. Verecekleri yanıta göre tam olacak ne olduğunu anlarsın. Eğer daha önce etkinleştirilmişse iade hakkı doğar.

Razer'a nasıl sorabilirim mail atarak mı arayarak mı?

Razer'a nasıl sorabilirim mail atarak mı arayarak mı?

Canlı destekleri var eğer İngilizce biliyorsan. Aktivasyon kodunun olduğu aynı sayfa, yoksa mail at.

Screenshot_25.jpg

THX pek başarılı bir uygulama değil zaten ki V2 X için gereksiz. Ses kişisel bir durum kendi sınıfında başarılı çakma olma olasılığı imkansıza yakın. Belki kutusu açılmış ürün vermişlerdir daha önce kullanılmıştır etkinleştirme kodu.

THX pek başarılı bir uygulama değil zaten ki V2 X için gereksiz. Ses kişisel bir durum kendi sınıfında başarılı çakma olma olasılığı imkansıza yakın. Belki kutusu açılmış ürün vermişlerdir daha önce kullanılmıştır etkinleştirme kodu.

Etkinleştirme kodu kazılmamıştı yani ben kazıdım onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı