Param Güvende ile alınan ürünün kötü çıkma olasılığı var mıdır?

srkn96

Yoctopat
2. el ekran kartı alacağız diyelim. Satıcı da Param Güvende ile satıyor. Yani mantıken malına güvenmese Param Güvende seçeneğini kullanmaması lazım değil mi? Param Güvende'ye rağmen yine de kusurlu bir ürün gelebilir mi sizce? Böyle bir deneyiminiz oldu mu hiç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusurlu bir ürün gelse dahi ürünü 2 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz, ürün elinize ulaştıktan sonra 2 gün onaylama süreci veriliyor ve bu 2 gün içerisinde sizler onaylamazsanız da sistem kendisi onaylıyor. Sizin ve sistemin onaylaması dahilinde de iade hakkından yararlanamıyorsunuz.

Ona göre sorun olmayabilir. Farkında olmayabilir. Birçok kez öyle alisveris yaptım. Düzgün paketlemeyip gönderen de dolu. Kozmetik sorunsuz deyip harap olmuş mal gönderen de oluyor . Ama dert etme param güvende ile kutuyu boş göndersen bile iade alırsın. Komisyon parası yanar sadece.

2. el ekran kartı alacağız diyelim. Satıcı da Param Güvende ile satıyor. Yani mantıken malına güvenmese Param Güvende seçeneğini kullanmaması lazım değil mi? Param Güvende'ye rağmen yine de kusurlu bir ürün gelebilir mi sizce? Böyle bir deneyiminiz oldu mu hiç?

Hocam 2 kere yaşadım Param Güvende bana hiç güvende gelmiyor açıkçası 1 kere kendi sattığım malda kullandım ve ürün teslim edildiğinde ilk başta bu resimdeki ürün değil dedi sonra ise bozuk dedi zor aldım paramı 2. olarak satın aldığımda birisi başka bir ürün göndermişti sonra gittim evine adresten aldım asıl ürünü.

Ürünü açarken video çek. İade için paketlerken de video çek.

Geri
Yukarı