Sinerji'den PC toplama

Sinerjiden alışveriş yapmadım fakat ben pcyi Teknobiyotik'ten topladım memnunum. Kablolama biraz daha düzenli olabilirmiş ama onun dışında sorun yaşamadım. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.

Anladım teknobiyotik te 1705 TL sinerji de 1612 TL bir de benim düşüncem montajın iyi olması şans işi.

Zaten araştırdım, bir çok açılmış konu gördüm ancak biri iyi biri kötü demiş. İnsan bir fikir sahibi olamıyor. Ayrıca dün farkettim de bu site KDV eklemiyor ondan ucuzmuş gibi geliyor. Aynı fiyatlarda hemen hemen Vatan ile. Bir sıkıntı çıktığında kargo derdi ve internetten alışverişle reel alışverişin güveninden dolayı Vatan'dan almaya karar verdim

Bence montajı kendiniz yapınız. Her şeyin bir ilki vardır. Hem tecrübe kazanırsınız.

Yeni farkettim monitör 278 tlden 286 tl ye indirim yapmışlar

Parçaları internetten sipariş etmek yerine imkanınız var ise bizzat kendiniz gidin elden alın ve daha önce hiç kasa montajı yapmadıysanız, Technopat'ın Youtube kanalındaki videolardan yararlanarak kasa montajınızı tamamlayabilirsiniz. Şahsen ben internetten parça siparişi vermeye karşıyım. Bir sorun çıkarsa bayağı uğraşman gerekicek.

Sinerji en uygun fiyatlı site. Montajını yaptırmasan bile oradan almanı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…