Sinerjiden PC toplanır mı?

Elbette toplanır. Hatta sistem toplayacak olsam yine ürünlerin büyük çoğunluğunu oradan alırım. İade ve değişimde de gayet memnun kalırsınız.

Ben paketini açtığım ürünü bile iade edebilmiştim önceden.

Sıkıntı çekmemem için hangi online alışveriş sitesini tavsiye edersiniz?N11 ve Trendyol da fiyat 4600 oluyo.
Ben firmayla biraz problem yaşadım. Garanti sürecimi linkte paylaştım. Önemli olan firmanın paketlemesi kargoyu erlen yollaması vs. değil ürün kaynaklı bir sıkıntı olduğunda sattıkları malın arkasında olmaları. İmkanınız varsa QP'den yapın eğer orda stokta yoksa.Trendyol ve N11 yerine Sinerji'den alın.

Son düzenleme:
Ben sistemimi incehesaptan toplamıştım. Paketleme olsun müşteri hizmetleri olsun gayet memnun kaldım. Sinerjiden monitörümü almıştım. Onlarda gayet güzel paketlemişlerdi.

Ben firmayla biraz problem yaşadım. Garanti sürecimi linkte paylaştım. Önemli olan firmanın paketlemesi kargoyu erlen yollaması vs. değil ürün kaynaklı bir sıkıntı olduğunda sattıkları malın arkasında olmaları. İmkanınız varsa QP'den yapın eğer orda stokta yoksa.Trendyol ve N11 yerine Sinerji'den alın.
Qp de aynı sistem 4600 ediyor.Eğer güvenilir,kargo geliş süresi ve iade işlemleri iyiyse bu siteden alışveriş yaparım.
Mesela bozuk ürün çıkarsa tekrar yolluyorlar mı yoksa para iadesi mi yapılıyor.

incehesap 1
itopyadan alınmaz 2
sinerji iyidir fakat garanti veriyomu bilmem 3
teknogenetik kazıktır 4
teknobiyotik en iyisidir 5
cevap 1 ve 5

A-data SSD kötü mü? Ben HDD'yi kullanacağım oyunda SSD'yi değil. 240 GB yeter.
ADATA kötü bir marka değil lakin SU serisi hiç sağlıklı değil. Mesela şuan itopyada 150 liraya satılıyor sepete eklediğiniz model, lakin yinede tavsiye etmiyorum.
1 yıldır kullanmaktayım ve çok güzel bir indirim olduğunu düşünüyorum, tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı