Sinerji'den PC toplanır mı?

Sinerji' den Pc toplanır mı?

• Güvenilir değil.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    37
Orasını site yöneticileri bilir :)
Hepsiburada'dan aldıgın ürün hepsiburada garantisi altında mı yani tüketici hakları açısından. Mesela satıcı hepsiburada degil ama hepsiburada satıyor. Bunu hepsiburada.com'dan iade yaptıgın zaman satın aldıgın firma almıyorum deme hakkı varmı yani bizi ugraştırır mı tüketici hakem heyetiyle?

Hepsiburada'dan alıyorsun ama satıcısı diyelim ki Sinerji. Sinerji ile iletişime geçersin. Ama tabii ki Hepsiburada adı altında sana zorluk çıkaramazlar. Bir şey olursa Hepsiburadan desteği ve Tüketici Hakem Heyeti ile iletişime geçersin. HB'de zaten ''kolay iade'' seçeneği var. 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsin satıcısı fark etmeksizin.

Hepsiburada'dan alıyorsun ama satıcısı diyelim ki Sinerji. Sinerji ile iletişime geçersin. Ama tabii ki Hepsiburada adı altında sana zorluk çıkaramazlar. Bir şey olursa Hepsiburadan desteği ve Tüketici Hakem Heyeti ile iletişime geçersin. HB'de zaten ''kolay iade'' seçeneği var. 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsin satıcısı fark etmeksizin.
Çok sağol bunu öğrenmek istemiştim kaç gündür düşünüyordum anlaşılan gelecekteki alacağım 2000 serisi MSI laptopu hepsiburada'dan alacağım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı