Sinerji'nin mağazadan teslimatı kabul etmemesi

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, ben toplama bir kasa alacağım ve kredi kartım en erken cuma günü boşa çıkacak. Sinerji sitesine size cuma günü ödeme yapayım cumartesi mağazanıza gelip kasayı alayım dememe rağmen kabul etmiyorlar. O zaman böyle bir seçenek sitelerinde neden yazıyor? Ayrıca bu teklifimi tek kabul eden qp sitesi oldu fazla para verip kasayı onlardan alacağım. Bir kasanın toplanması 1 hafta süremez hiçbir şekilde.

Sürer. Sinerji sistemi toplayıp kutulayıp göndermiyor. Sistem toplanıyor test yapılıyor tüm parçalar ardından performans testi yapılıyor ardından kutulanıp gönderiliyor. Şubelerinde yüzlerce insan yok seri seri toplayıp test edemiyorlar. Sırada sipariş verilmiş birçok hazır sistem vardır onlar toplanıyordur. Normal yani.

Sürer. Sinerji sistemi toplayıp kutulayıp göndermiyor. Sistem toplanıyor test yapılıyor tüm parçalar ardından performans testi yapılıyor ardından kutulanıp gönderiliyor. Şubelerinde yüzlerce insan yok seri seri toplayıp test edemiyorlar. Sırada sipariş verilmiş birçok hazır sistem vardır onlar toplanıyordur. Normal yani.

Böyle olduğunu kabul edersek sitelerine kocaman mağazada verilen siparişlerde aynı gün teslimat yazmanın mantığı nedir?

Böyle bir yazı olup olmadığını bilmiyorum. Sinerji'nin 1 haftadan kısa sürede topladığını görmedim daha.

Böyle bir yazı olup olmadığını bilmiyorum. Sinerji'nin 1 haftadan kısa sürede topladığını görmedim daha.
8CEBC016-265A-424F-87CD-4E57423DDD7D.png

Bende 1 haftadan kısa sürmüştü hocam. Hazır sistem sipariş etmiştim. Montajla testle beraber 4-5 gün sürdü getirmeleri. Üstelik yılbaşına, yoğunluk olan zaman denk gelmesine rağmen.

Ben sana olanı söylüyorum. Sinerji müşteri hizmetleri gibi mi duruyorum? Ara sor kendin o zaman neden böyle yazı yazdınız diye ben sana forumda alan kişilerin tecrübelerine dayanarak söylüyorum.
Bende 1 haftadan kısa sürmüştü hocam. Hazır sistem sipariş etmiştim. Montajla testle beraber 4-5 gün sürdü getirmeleri. Üstelik yılbaşına, yoğunluk olan zaman denk gelmesine rağmen.
İyi gayet. Ortalama süre 5-7 gün zaten.

Ben sana olanı söylüyorum. Sinerji müşteri hizmetleri gibi mi duruyorum? Ara sor kendin o zaman neden böyle yazı yazdınız diye ben sana forumda alan kişilerin tecrübelerine dayanarak söylüyorum.

İyi gayet. Ortalama süre 5-7 gün zaten.
Ben de sana olanı söylüyorum zaten.

Ben de sana olanı söylüyorum zaten.
Sana öyle bir şey yazmıyor uydurma diyen mi oldu? Olanı söylediğin falan yok istediğini söylüyorsun adamlar da yapamayız diyorlar. Enayiler mi satış yapmak istemeyecekler? Sınırlı adet kampanyalı hazır sistem olmadığı sürece çoğu mağaza 1 günde teslim etmiyor zaten.

Geri
Yukarı