Single Language Lisnası ile Windows 8.1 Pro Kurmak

Ekran kartının rahat oynatması gerekir. Isınmadan dolayı performans kaybı olabilir. Ani fps düşüklükleri ve takılma oluyorsa işlemci sıkıntı yaratıyor olabilir.
Zaten sogutucu var hw monitor ile bakiyorum sicakliklarda bir sıkıntı yok.Bilgisayar 1,5 aylik ne sıkıntı olabilir ki islemciyle ilgili?

Oyun sirasinda takilma olmuyor. Ani fps dususleri sadece TF'lerde yani combatlarda oluyor. Butun yetenekler fps dususune sebep olabilecek hers ey yapildigi zaman. O zaman da fps 30-40 arasina dusuyor ve oyun az da olsa kasiyor.

Lenovo z500 kullanan diger kisilerin yorumlarini okudum. Onlar da TF'lerde fps 60-70 arasi degisiyormus. Anormal gelen olay 30-40 FPS'de kasma olmasi. Normalde bu fpslerde oyunun akici bir sekilde oynanmasi gerekir diye dusunuyorum.

Bir de biosu nasil guncelleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü son sürüme güncelledin mi ? Bir de oyunun onboard Intel ile oynanmadığına eminsin dimi ?

BIOS için:

BIOSOSÇıkış
BIOS Update Windows 8 (32-bit, 64-bit)

Sürüm: 1.21

BIOS Update

Read me
Windows 8 32-bit
Windows 8 64-bit
31 Ekim 2013
[THEAD] [/THEAD]
[TBODY] [/TBODY]

Eminim Recep Bey. Yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştırıyorum ayrıca nvidia denetim masasındanda gerekli ayarları yaptım. Acaba sorun uyumlulukdamı dedim windows 7 uyumluluğu ile çalıştırdım oyunu fps bu sefer 30-50 arası değişim gösterdi ancak oyun kasıyordu o beni şaşırttı. Aslında bu fpslerde oyunun akıcı olması gerekirdi. Sizce sorun nedir gerçekten canımı sıkmaya başladı bu olay. Yani orjinal w8.1 single language işletim sisteminden vazgeçip cracklı w7 ultimate kurma durumuna kadar geldim. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı