Sınıf arkadaşı nasıl şikayet edilir ve disiplin süreci nasıl işler?

Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram
Asus H410M-K
I3 10100-F
STRIX GTX 1050TI
TOSHIBA 1 TB HDD
WD 240 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Hocalarım selamlar, bugün bir olay yaşadım sınıftaki biriyle. O yüzden kendisini şikayet etmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim tam bilmiyorum. Bilen anlatabilir mi acaba?
İyi akşamlar.

Hocalarım selamlar, bugün bir olay yaşadım sınıftaki biriyle. O yüzden kendisini şikayet etmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim tam bilmiyorum. Bilen anlatabilir mi acaba?
İyi akşamlar.

Rehber Hocası ya da Müdür Yardımcısına hocam bir konuda görüşebilir miyiz rica etsem diye gir. Durumu anlat düzgün ve kibarca. Sınıf öğretmenini falan çağırır konuşursunuz konuyu.

Olayın büyüklüğüne göre değişir biraz anlatırsanız sevinirim ama en basitinden müdür yardımcılarından müdüre kadar gider.

Müdür yardımcınıza varsa pdr öğretmeninize müdürünüze ya da herhangi bir yetkili kişiye gidip şikayet etme sebebinizi anlatarak sınıf arkadaşınızla alakalı disiplin süreci başlatabilirsiniz.

İyi akşamlar.
Müdür yardımcısına dilekçe verirsin. Olay ciddi değilse tınlamazlar. Ciddiyse daha önce problem çıkarmamışsa uyarı ya da kınama alır. Suçun büyüklüğüne göre değişir ceza. Muhtemelen bi yüz yüze getirir sizi hadi barışın cart curt diye.

Geri
Yukarı