Sınıf arkadaşımın öldüğünü öğrendim

Rahmeti bol olsun. Aynı durumu yaşadım eski sınıfımda arkadaşım olan bir kız vardı. Yakın zamanda intihar etmiş haberlere vs. çıkmış başka bir sınıf arkadaşımdan öğrenmiştim. Aklı başında biriydi çok şaşırmıştım gerçekten farklı duygular yaşattı tüylerim diken diken olmuştu.

Bende 10. sınıfta arkadaşımızı kaybettik kalp kapakçığıyla ilgili ameliyatta vefat etti. Benim haberim yoktu sınıf grubu sessizdeydi okula gittim 5 kişiyiz cenaze evi uzaktaydı gidemedim bir türlü çok yakın değildik ama yine de üzülmüştüm.

Ah be dostum mekanı cennet olsun, basın sağ olsun...

Ben de geçen senelerde çok sevdiğim bir arkadaşımı kaybettim ama gelip buraya konu açmak aklımın ucundan bile geçmedi. Neden acaba?

Ben de geçen senelerde çok sevdiğim bir arkadaşımı kaybettim ama gelip buraya konu açmak aklımın ucundan bile geçmedi. Neden acaba?

Bazen insanlar sadece düşüncelerini paylasmak ister. Rahatsız olduysan konuya girip bos yorum yapma.

Sen farklısın çünkü dostum. Sen adamsın, coolsun, 1 numarasın. Seviliyorsun.

): Allah rahmet eylesin.

Dosya Ekleri

• sad.PNG
    287,6 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…