Sınıf değiştirilince notlar etkilenir mi?

doiya

Centipat
Merhaba, ben Emre.

Ben şu anlık 6. sınıfım ve sınıf değiştirmek istiyorum ama sınavlar yaklaştı ve okul kapanmak üzere (bugün 22 Mayıs 2022).

Eğer sınıf değiştirirsem 2. dönem sözlüme, 2. dönem 2. yazılımı etkiler mi?

Sınavlar başlamadı bu arada. Bu hafta başlayacak.

Merhaba, ben Emre.

Ben şu anlık 6. sınıfım ve sınıf değiştirmek istiyorum ama sınavlar yaklaştı ve okul kapanmak üzere (bugün 22 Mayıs 2022).

Değiştirmene gerek yok seneye değiştirirsin zaten okul bitti

Etkilemez, şimdi değiştirmene de gerek yok zaten dönem bitti. Ayrıca daha ortaokul 6. sınıfta bence bu kadar kafaya takmamalısın not işini.

Etkilemez, şimdi değiştirmene de gerek yok zaten dönem bitti. Ayrıca daha ortaokul 6. sınıfta bence bu kadar kafaya takmamalısın not işini.

Diğer sınıfın hocaları beni tanımıyor, tanımasa bile sözlüden düşük alır mıyım?

Merhaba, ben emre.

Bu soruya da cevap verirseniz sevinirim.
Değiştireceğim sınıfın hocaları beni tanımıyor/derslerine girmedim, okullarda kapanıyor. Sözlüm düşük mü gelir?
Değiştirmeden önceki (şu anlık sınıfımın) hocaları mı sözlüyü mü girer?

Diğer sınıfın hocaları beni tanımıyor, tanımasa bile sözlüden düşük alır mıyım?

Bu soruyada cevap verirseniz sevinirim.

Değiştireceğim sınıfın hocaları beni tanımıyor/derslerine girmedim, okullarda kapanıyor. Sözlüm düşük mü gelir?
Değiştirmeden önceki (şu anlık sınıfım)ın hocalarımı sözlüyü mü girer?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sizi ortaokul konularında hep görüyorum. Sorduğumu bütün sorulara cevap verebilir misiniz mümkünse?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözlüden notunuzun tanıyıp tanımamasıyla çok alakalı olduğunu düşünmüyorum, davranışlarına dikkat et, kötü bir şey yapma yeter.
Sözlüden notunuzun tanıyıp tanımamasıyla çok alakalı olduğunu düşünmüyorum, davranışlarına dikkat et, kötü bir şey yapma yeter.

Sorduğumu bütün sorulara cevap verebilir misiniz mümkünse?
Tabii ki tek tek alıntılayarak cevap vereceğim.
Hayır, etkilemez. Hocanın vereceği nota bakar. Şöyle söyleyeyim, ilk yazılı notun 36 ise mesela hocan onu değiştiremez. Bir tek nasıl bir öğrenci olduğunu bilmediği için belki sözlü notunu verirken biraz zorlanabilir eğer dersine seni tanımayan bir hoca gelirse.

Geri
Yukarı