Sınıf değiştirmeli mi?

Eğer verimli bir çalışma istiyorsa ve hocaları güzelse, feda etmeye değebilir belki sınıf değiştirince daha kötü öğretmenler gelecek nereden biliyorsunuz?

Hocam kimse hayatının sonuna denk sosyal olacak diye bir şey yok, elbet sosyalleşeceği insanlar bulabilir... Ve de sosyalliğini öldür demedim sadece sınıf değiştirmeye değmeyecekse değiştirilmemeli demek istedim.

Bilmiyorum hocam bazı insanlar tüm dönem asosyal kalınca kafayı yiyor onu demek istedim :D

Eğer verimli bir çalışma istiyorsa ve hocaları güzelse, feda etmeye değebilir belki sınıf değiştirince daha kötü öğretmenler gelecek nereden biliyorsunuz?

Hocam kimse hayatının sonuna denk sosyal olacak diye bir şey yok, elbet sosyalleşeceği insanlar bulabilir... Ve de sosyalliğini öldür demedim sadece sınıf değiştirmeye değmeyecekse değiştirilmemeli demek istedim.
Haklısınız lakin gerçekten kafa dengi adam yok. Yani açmam gerekirse gerçekten oturup, biraz sohbet edip bir şey anlatabileceğim kimse yok.

Bilmiyorum hocam bazı insanlar tüm dönem asosyal kalınca kafayı yiyor onu demek istedim
Kendini keşfetmek için bir fırsat olabilir aslında.
Haklısınız lakin gerçekten kafa dengi adam yok. Yani açmam gerekirse gerçekten oturup, biraz sohbet edip bir şey anlatabileceğim kimse yok.
Siz bilirsiniz Hocam keyfinize kalmış, Bu haftayı tamamlayın en azından, eğer hocalarınız güzel değilse geçin direkt düşünmeyin.

Değiştir hocam o zaman sınıfı. Sizin için daha sağlıklı olur. Hem hangi insan günde 9 saat tek başına sadece ders dinlemek ister ki?

Değiştir hocam o zaman sınıfı. Sizin için daha sağlıklı olur. Hem hangi insan günde 9 saat tek başına sadece ders dinlemek ister ki?

Tek başına derken hiç arkadaşı olmadan.

Hocam açıkçası 12 de bir hedefin varsa zaten arkadaşlarıdan ayrı kalman daha hayırlı olur senin için.
Aslında haklısınız, tenefüslerde full arkadaşlarımlayım ama iki sene böyle geçer mi bilemiyorum.

Kendini keşfetmek için bir fırsat olabilir aslında.

Siz bilirsiniz Hocam keyfinize kalmış, Bu haftayı tamamlayın en azından, eğer hocalarınız güzel değilse geçin direkt düşünmeyin.
Hocalarda sıkıntı yok hocam. Hepsi çok iyi insanlar sadece sınıftakilerle biraz sıkıntım var tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Hocalarda sıkıntı yok hocam. Hepsi çok iyi insanlar sadece sınıftakilerle biraz sıkıntım var tavsiyeniz için teşekkür ederim
Sorun değil Hocam, eğer tartışma vs. yaşıyorsanız sınıf değiştirmek iyi bir fikir olabilir, 2 seneyi öyle geçirmektense mantıklı bir tercih olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı