10. sınıfta okul değiştirmeli miyim?

Okulunda aynı dersleri gören tek sınıf olamazsın değiştirilir ama bir yarar sağlamaz sen böyle devam et spora falan git ilgi duyar çevren en azından.

Zaman olacağını çok sanmıyorum sabah 8 de başlıyor ki yol 1 saat gidiş sürüyor bitişde 6.30+trafik olunca 8 de evde oluyorum yemek ye duş al vb. işlerden sonra gün bitiyor

İnsanların sana ilgı göstericeği saygı duyacağı bir hobi edin veya git bir grubun arasına sana en yakın hissettiğinin bir konu başlat severse seni yine çağırırlar okul değistirsen bile yine aynı şey olacak o gruplaşma hep var sen birilerinin seninle konuşmasını bekleme sen onlara git utangaç olma.

İnsanların sana ilgı göstericeği saygı duyacağı bir hobi edin veya git bir grubun arasına sana en yakın hissettiğinin bir konu başlat severse seni yine çağırırlar okul değistirsen bile yine aynı şey olacak o gruplaşma hep var sen birilerinin seninle konuşmasını bekleme sen onlara git utangaç olma.
Adam 8'de evde oluyorum diyor. Sen hobi edin falan filan diyorsun.
Hem insanların ilgisini çekmek için hobi edinilmez.
Kızlar için kas yapmak gibi bir şey.

OBP ile alan evine yakın bir okula gidebilirsin.
Sınıfın hepsi uyuyorsa hocalar da pek ümitli değildir.
Hoca kalitesi de en azından ilgisi önemli.
Muhtemelen kendisi halleder falan diyen olacak ama o zaman neden okula gidiyor ki?
Açık öğretime geçerdi o zaman.

Dostum 9. sınıfta 4 kez okul değiştirmiş biri olarak, gittiğin her ortamda bunlar olacak. Kaçamazsın bu tarz şeylerden. Şans işi tabii ki ama daha kötü bir yere de gidebilirsin fark etmeden. Ha eğer yol falan sıkıntıysa değiştir bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı