Sınıf geçme nasıl hesaplanır?

OsmanT20

Femtopat
Daha fazla  
Mâlum okul bitimine yaklaştık. Devamsızlıktan kalmıyorum ama 2 dersden kalıyorum yani kalmış olduğum 2ders var, diğer dersleri geçiyorum, sınıfta kalır mıyım? İnternetten baktım biraz ama kafam karıştı cevaplarsanız sevinirim.

Dalga geçme ama 7

Daha doğrusu bendeğil kardeşim, yazmayı unutmuşum kardeşim 7.sınıf. S

Sen yani kardeşine sor edebiyat ortalaması kaç.
Düzeltme: Şimdi biraz araştırdım ortaokulda ortalaman 45'in altındaysa
Kalıp kalmamana öğretmenler kurulu karar veriyormuş yani devamsızlıktan yana bir derdinde yok için rahat olsun yani kardeşinin içi rahat olsun :).

Ortaokulu bilmem ama kardeşin kalsa bile hocalar bir şekilde geçirir. Ortaokul sonuçta.

Yani bilemedim ağlıyor çünkü babam sanayiye vereceğim demişti gitmekte istemiyor derse de çalışmıyor baktım şimdi matematik ve fenden kalıyormuş ondan sorayım dedim teşekkür ederim vallahi artık yapacak bir şey yok kendisi bilir.

Sen yani kardeşine sor edebiyat ortalaması kaç.
Düzeltme: Şimdi biraz araştırdım ortaokulda ortalaman 45'in altındaysa.
Kalıp kalmamana öğretmenler kurulu karar veriyormuş yani devamsızlıktan yana bir derdinde yok için rahat olsun yani kardeşinin içi rahat olsun.

Bilmiyorum ama kalırsa sanayiye verecek babam orayada gitmek istemiyor derste çalışmıyor ağlıyor ondan sorayım dedim tek matematik ve fenden kalıyormuş kendi bileceği iş ama rahatlatır onu biraz belki bunlar teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı