Sınıf grubunda tartıştığım kişiden özür dilemeli miyim?

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 74
  • Görüntüleme 5B
Böyle şeyler hakkında konu açmayı sevmiyorum ama sormam gerekiyor.

Sınıf grubunda meslekler hakkında konuşuyorduk. E-Spor konusu açılınca da şöyle bir konuşma oldu:

Eki Görüntüle 919549

Bahsettiğim şey sanırım yanlış anlaşıldı, şöyle bir çıkış yaptı arkadaş:

Eki Görüntüle 919551

Ben de agresif davrandım, biraz pişman oldum:

Eki Görüntüle 919552

Yine gereksiz bir mesaj daha yazdım:

Eki Görüntüle 919553

Sonuç:

Eki Görüntüle 919554

Kişileri ve ortamı iyi bilmediğim için saçmaladım. Sizce özür dilemeli miyim?

Çünkü, şu sıralar arkadaş edinmem gerekiyor sanırım. Ağzımı da tutamıyorum.
Umarım üniversite sınıf grubu değildir?

Bu arkadaş siz özür diledikten sonra üstünüze çıkmaya çalışır muhtemelen.

Öyle bir duruma müsaade etmem tabii ki.

45K kazanması büyük yalan bu arada :D

Lise 1 zaten, inandırıcı değil.

Aklı olan arkadaşlar bulduğunuz zaman iş çözülüyor.

Evet, böyle yapmaya çalışacağım hocam. 1-2 akıllı tip var.

Umarım üniversite sınıf grubu değildir?

Lise 1 hocam.

İnsanlar nabza göre şerbet verilmesinden hoşlanıyor, doğru ama acı bir olguyu direkt yoldan dile getirince bu gibi geri dönüşler almanız normal. Tavsiyem insanlara özel olarak yaklaşmanız yönünde. Her bir kimseye ayrı bir tutumda yaklaşmak gerek.

Arkadaş edineceksen daha iyi arkadaşlar edin bence grupta şu kadar para kazandım yok bu kadar ben buyum böyleyim kişilerden nefret ederim, bro kazanıyorsan kazan halla halla illa dile mi getirmek zorundasın ayrıca bence hiç yazmamalıydın ona karşı, gruptan keşke sessizce ayrılsaydın o zaman daha iyi olurdu böylelerini görünce 2 laf bile etmiyorum aynen sen haklısın bro yola devam.

Özür konusunda özür dilemen seni küçük veya özgüvensiz durumuna getirmiyecek, yazarsın kusura bakma fazla yazdım özür dilerim engellersin sonra oldu bitti, içinde de kalmaz acaba doğru mu yaptım yanlış mı diye nede olsa işin sonunda farkına varıp özür diledin gönül rahatlığı ile.

Hayatımda gördüğüm TOP 5 saçma tartışmaya rahat girer. Ortada bir şey yok, rage quit atmış bildiğin. Değmez böyle insanlarla arkadaşlık kurmaya. 100 tane öylesine arkadaşın olacağına 2-3 tane adam gibi adam arkadaşın olsun yeter.

Öyle bir duruma müsaade etmem tabii ki.

Lise 1 zaten, inandırıcı değil.

Evet, böyle yapmaya çalışacağım hocam. 1-2 akıllı tip var.

Lise 1 hocam.
Bence özür dilemen gerekmiyor, bana göre tehammülsüz olan karşı taraf. Gruptan çıkmakta çocukça olur. Su akar yolunu bulur canını sıkma ve devam et :)

Yeni konular

Geri
Yukarı