Sınıfa alışamıyorum

Lise dediğim kolejde okuyorum ve kolejlik zekam yok ailem sağ olsun yazdırdılar hiçbiri kafama uymadı sınıfta 8 saat oturuyorum sırada usandım artık.

Yani o aileden de kaynaklanıyor olabilir ailene söyle devlet falan gel eğer notların kötü ise meslek lisesine hiç gelme burada daha kötü olabilirsin ama ailene bir danışmanı öneririrm ailen seni anlar bence.

Yani o aileden de kaynaklanıyor olabilir ailene söyle devlet falan gel eğer notların kötü ise meslek lisesine hiç gelme burada daha kötü olabilirsin ama ailene bir danışmanı öneririrm ailen seni anlar bence.
Notlarım iyiydi ortalamam 87-88 arasiydi belki tutar diye 90 lik lise yazmışlar sonuç olarak 3 tercihte tutmadı mecbur bu lanet koleje geldim.

Tuvalet dışında bütün gün oturuyorum sınıfta saat 16.30 a kadar harbi bunaldım artık.
Bende oturuyorum 3'e kadar, aslında benle konuşmaya çalışıyorlarda ben pek konuşmuyorum galiba. Önceden telefonları almıyorlardı almaya karar vermişler. Kitap oku diyeceğim o sesli ortamda ne kadar anlarsın bilemem.

Bende oturuyorum 3'e kadar, aslında benle konuşmaya çalışıyorlarda ben pek konuşmuyorum galiba. Önceden telefonları almıyorlardı almaya karar vermişler. Kitap oku diyeceğim o sesli ortamda ne kadar anlarsın bilemem.
Sığır gibi bagiriyolarlar zaten telefonu bugün kaptirmadim sonra hoca yakaladı çok sinirlerim bozuluyor geceleri zaten geç yatıyorum uykulu çok kötü oluyor ruh sağlığım iyi değil belkide.

Yeni konular

Geri
Yukarı