Sınıfa alışamıyorum

Sığırlar bağırıyor sınıfta uyumaya çalışıyorum yok fazlalık gibi geliyorlar gitmek istemiyorum ama bu ülkede olmuyor.
Benim sınıfımda öyle normal. Takmayın kafanıza. Bir kaç güne kalmaz kanıksarsınız artık bu durumu ve artık sizi kızdırmaz.

Ben biriyle samimi olunca açılıyorum yoksa ağzımdan tek kelime çıkmıyor. Muhabbetin sarıyordur ama utangaçlıktan aklına birşey gelmiyor olmasın o? (aynı benim gibi 🤨).
Kaderimizde ne varsa Allahtan kız yada popüler olma peşindeyim sessizlik iyidir.
Benim sınıfımda öyle normal. Takmayın kafanıza. Bir kaç güne kalmaz kanıksarsınız artık bu durumu ve artık sizi kızdırmaz.
İnşallah hocam.

Hocam kusura bakmayın 1 hafta banım vardi az çok konuştuk şu seneden sonra bırakmaya karar verdim zaten okulu.
Aman hocam yapmayın ☹️. Niye bırakıyorsunuz? Ben de kimseyle konuşmuyorum geçen beden eğitimi dersi vardı herkes voleybol oynarken ben kenarda oturdum ama ben okulu bırakmayacağım.

Son düzenleme:
Bizim okul özel okul özel okul olduğu için önceki senede sınavlara ve onun dışında 1-2 haftada derse gitmiştim sınıfa 0 uyum sağladım. Herkes birbiriyle konuşuyor önceki seneden herkes tanıyor birbirini ben ise bütün gün sırada oturup bitse de gitsek istiyorum. Benim gibi konuşmayan bir çocuk daha var arkamda zaman geçmiyor. Öylesine bir yazayım dedim. İyi günler.

Arkandaki çocuğun telefon numarasını al sonra onla WhatsApp'dan konuş sohbet et sonra sınıfta da sohbet et bunları yaptıktan sonra alışırsın yavaş yavaş tüm sınıfa alışırsın zaten ben dershane de öyle yaptım şu an %100 uyum sağladım ben.

Arkandaki çocuğun telefon numarasını al sonra onla WhatsApp'dan konuş sohbet et sonra sınıfta da sohbet et bunları yaptıktan sonra alışırsın yavaş yavaş tüm sınıfa alışırsın zaten ben dershane de öyle yaptım şu an %100 uyum sağladım ben.

Ben yapamadım işte hocam zaten söylediğim gibi şu seneyi bir atlatayım bırakacağım.
Aman hocam yapmayın ☹️. Niye bırakıyorsunuz? Ben de kimseyle konuşmuyorum geçen beden eğitimi dersi vardı herkes voleybol oynarken ben kenarda oturdum ama ben okulu bırakmayacağım.

Ben de kenarda oturdum onlar top oynarken ama bunalıyorum artık okula giderken akşamları özellikle daha da kötü oluyor şu sene yaz tatiline kadar dayanabilirsem iyi olacak teşekkürler döndüğünüz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı