Sınıfı geçme

Sncroow

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk sınavlarda ortalamam 55'di. Şimdi ikinci sınavları olduk. Bu sınavlardan ortalamam 30 geldi. Acaba sınıfı geçme şansım var mı performanslar ve sözlüler ile? Şimdiden teşekkürler. 10. sınıfım.

Merhaba, ilk sınavlarda ortalamam 55'di. Şimdi ikinci sınavları olduk. Bu sınavlardan ortalamam 30 geldi. Acaba sınıfı geçme şansım var mı performanslar ve sözlüler ile? Şimdiden teşekkürler. 10. sınıfım.
İkinci dönem ortalaman ile birinci dönem ortalamanı toplayıp 2`ye bölersen ve sonucu 50 çıkarsa, geçersin.

Sınıf tekrarı kötü bir şey değildir.
Durup dururken 1 yıl kaybetmek kötü bir şey değil mi? O psikolojik ve çevre baskısı?
Zor. Zor ama imkansız değil. Sağlam notlar vermeli hocaların.

1. Dönemin ortalaması yetiyorsa geçersin mesela ben 10. Sınıftayken 1. Dönem İngilizce ortalamam 90 dı 2. Dönem 37 idi dersten geçmiş sayıldım. Yani geçtim dersten. Performans ve sözlüler iyi olursa daha rahat olur senin için.

16 sene okuyacaksın en az, YKS için 2-3 senede dershanesi var. 1 sene daha okusan bir şey olmaz. Zaten okul bitince daha kötü oluyorsun. Bitmesin ne güzel. Takma kafana kaldın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı