Sınıfı geçmek için ortalama düzeltme

Katsayısı yüksek derse odaklan. Genelde ingilizce ya da matematiktir. Ayıptır söylemesi 4 tane 1 ile 9. sınıfta 55 ortalama yapmıştım. Ders sayısı fazla olan dersin de kat sayısı fazlaydı yani 2014te öyleydi. Şu an sistem değişmediyse sana önerim ingilizce ya da matematik aban.

Lisede geçersin 9.sınıfta edebiyattan 23 almıştım şimdi üniversite okuyorum takılma iki notunun aritmetik ortalamasını alıyorsun bir de performanslar mevzusu var takılma durum çok vahimse girmediysen sınava kolfiden hocaya fukara edebiyatı yap hocam sıkıntılarım vardı şöyle böylede sıkıntısı olmayan zaten sınava girer. Edebiyatın puanı diğer derslere oranla lisede daha çok etki ediyordu yapıştır 2.dönemde projeyi geçersin. 2 dönemin ortalaması 50'yi geçmesi gerekiyordu olm 3 tane kalma hakkı yok mu lisede yapıştır.

Sağ olun :)

Sondan çalışmaya başla baştan başlarsan sıkılıp bırakırsın hoca yeni konuları sorar geçemezsin 2günde yaparsın zira biz yaptık bizde kelebek sistemi vardı kopya çekemezdik sen dene bakalım şansını tanrı yolunu aydınlatsın evlaad.

Katsayısı yüksek derse odaklan. Genelde İngilizce ya da matematiktir. Ayıptır söylemesi 4 tane 1 ile 9. sınıfta 55 ortalama yapmıştım. Ders sayısı fazla olan dersin de kat sayısı fazlaydı yani 2014'te öyleydi. Şu an sistem değişmediyse sana önerim İngilizce ya da matematik aban.

Teşekkür ederim :)

Sondan çalışmaya başla baştan başlarsan sıkılıp bırakırsın hoca yeni konuları sorar geçemezsin 2günde yaparsın zira biz yaptık bizde kelebek sistemi vardı kopya çekemezdik sen dene bakalım şansını tanrı yolunu aydınlatsın evlaad.

Çok teşekkür ederim hocam. İnşallah 🙏
İnşallah başlarsın.

İnşallah :)

Yeni konular

Geri
Yukarı