Sınıfı geçmek için ortalama düzeltme

Matematikle İngilizceyi yükseltirsen ve edebiyat ortalaman 50 üstü olursa kalmanın imkanı yok. İçinin rahat etmesi için şöyle söyleyim 1.dönem genel ortalaman 40 olsun 2.dönem genel ortalaman 60 olsun ikisinin aritmetik ortalaması alınıyor sonuç 50 çıkıyor. Edebiyatdan yüksek almaya çalış mümkünse projeyi edebiyattan veya matematikten almaya çalış.

Matematikle ingilizceyi yükseltirsen ve edebiyat ortalaman 50 üstü olursa kalmanın imkanı yok. İçinin rahat etmesi için şöyle söyleyim 1.dönem genel ortalaman 40 olsun 2.dönem genel ortalaman 60 olsun ikisinin aritmetik ortalaması alınıyor sonuç 50 çıkıyor. Edebiyatdan yüksek almaya çalış mümkünse projeyi edebiyattan veya matematikten almaya çalış.

Projeyi Almanca'dan aldım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 😊

@Gamers_Xion 50 altı her sınavının ortalamasını 50'ye çekmek için çalış 50 üstü olanları düşürme ikinci sınavlarına büyük ihtimalle 15 gün gibi bir süre vardır. Bu 15 gün iyi çalışırsan takdir zor olsada teşekkür belgesi kesin alırsın. Çalışırken sadece bugünü değil 12. sınıfı da düşün çünkü bu ortalama 12. sınıfta sana çok lazım olacak. Bu arada fizikten 79 alıp nasıl matematikten 16 aldın?

@Gamers_Xion 50 altı her sınavının ortalamasını 50'ye çekmek için çalış 50 üstü olanları düşürme ikinci sınavlarına büyük ihtimalle 15 gün gibi bir süre vardır. Bu 15 gün iyi çalışırsan takdir zor olsada teşekkür belgesi kesin alırsın. Çalışırken sadece bugünü değil 12. sınıfı da düşün çünkü bu ortalama 12. sınıfta sana çok lazım olacak. Bu arada fizikten 79 alıp nasıl matematikten 16 aldın?
Hocam kopya olayı yok ama fizikten nasıl 79 aldım düşünüyorum ama bulamıyorum.
Pazartesi sınavlar başlıyor çalışıyorum bakalım.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Hocam vallahi şurada yazılan cevaplar bile motive verdi o gazla daha bir iştahlandım.
Konularda önemli olan yerleri yazıyorum özet olarak çalışıyorum kitapta sondan başa doğru çalışmaya başladım. Din kültürü ve bilişime yoğunlaştım. Çalıştıkça oluyor gibi.
Özellikle size teşekkür ederim.
İyi akşamlar 😊👋

Yeni konular

Geri
Yukarı