Sınıfın akıllı tahtasını kırdım ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyük ihtimal yakalanır ve eğer yakalanirsa isler daha kötü olur itiraf etmeli.

Adam bir hata yapmışsa ailesi o akıllı tahtanın ücretini nasıl verebilir yakalanmadığı sürece inkar etsin itiraf ederse ücretini ondan alacaklar 15binden başlıyor akıllı tahtalar ve çoğu okulun kamerası sıkıntılı şansını denesin itiraf etmesin.

Adam bir hata yapmışsa ailesi o akıllı tahtanın ücretini nasıl verebilir yakalanmadığı sürece inkar etsin itiraf ederse ücretini ondan alacaklar 15binden başlıyor akıllı tahtalar ve çoğu okulun kamerası sıkıntılı şansını denesin itiraf etmesin.
Her türlü yakalanacak ve yakalandığında işler daha kötü olacak öğretmenim ben biliyorum bu tarz şeyleri.

Kırılan şey bir akıllı tahta ucuz bir şey değil he tamam biri kırmış neyse falan mı diyeceklerini sanıyorsunuz arayacaklar illaki hemde.

Her türlü yakalanacak ve yakalandığında işler daha kötü olacak öğretmenim ben biliyorum bu tarz şeyleri.

Gidip kendi itiraf etse de aynısını yapacaklar hocam sinirlendim tahtaya vurdum dediği gibi hoca da 2 tane ona çakar her türlü dayak garanti hiçbir hoca iyi niyet göstermez sonuç olarak kaza değil bilerek ve isteyerek vurmuş.

Gidip kendi itiraf etse de aynısını yapacaklar hocam sinirlendim tahtaya vurdum dediği gibi hoca da 2 tane ona çakar her türlü dayak garanti hiçbir hoca iyi niyet göstermez sonuç olarak kaza değil bilerek ve isteyerek vurmuş.
Gizlediği için ayriyetten suçlu durumuna düşecek

Yaz tatilinde çalışıp ödeyebilir.

O tahta kamu malıdır, ya okul kendi içinde iş çözer parayı kıran öğrenciden tahsil eder yada tutanak tutulur polise ifade verirsin sonra adliyelerde koşturursun.

Gizlediği için ayrıyeten suçlu durumuna düşecek.

Ama gidip sinirlendim vurdum derse de apayrı bir tepki ile karşılaşır iyi niyet göstereceklerini sanmam bizim kulda masa hocanın oturdu sandalye kapı gibi birçok şeyi kırınca genelde inkar ediyorduk okul ödüyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı