Sınıfın akıllı tahtasını kırdım ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H-hocam tam olarak neyi kastettiniz? Tahtayı kastediyor olamazsınız çünkü ısırmamış, yumruk atmış. Sanırım başka bir şeyi kastettiniz ama hadi hayırlısı :D
Parasından bahsediyorum hocam. :D

Arkadaşlar, tahtaya sinirlendim. Yumrukladım ve kırdım. Şu an yan sınıfın tahtasında yazıyorum. Ders boş ve herkes bahçede. Ne yapmalıyım? Yardım edin.

AgileFlatGourami-size_restricted.gif

Böyle mi kırıldı tahta?

Arkadaşlar, tahtaya sinirlendim. Yumrukladım ve kırdım. Şu an yan sınıfın tahtasında yazıyorum. Ders boş ve herkes bahçede. Ne yapmalıyım? Yardım edin.
Okula birkac hafta gelme bence. Anne babandan engelle idareyi. O tahtalar dünya para. Kaç kaç, yok ol.

Hocam Akıllı Tahtaların ilk sınıflara geldiği yılı hatırlarım 7. sınıftım ve ilk zamanlarındaki döviz kuruna göre maliyeti 4000 liraydı. Şimdi ne kadar Arkadaşlar?

Hocam kırdığın tahta Vestel markaysa 4 sene önce hocalar 35k demişleridi bana şu an uçmuştur.

Tavsiyem ölümüne reddetmen kesinlikle kabul etme kameradan baksalar bile ailende reddetsin parasını ödemekten yırtabilirsin kanıtlayamazlar senin kırdını.

Toplu disiplinle falan tehdit ederler sesini çıkarma gerkirse git disipline okuldan falanda ayrıl. O cihazlar çok pahalı diye biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı