Sınıfınızda sizin bilgilerinizle sizi korkutmak isteyen kişiler var mı?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar bu konuyu sizde de böyle mi diye meraktan açmak istedim. Bizim sınıf 1 aydır tamamen panelci olmuş. Gelen geçenin ağzında panel, sorgu, Mernis falan filan. Hiç illegalle alakası olmayan arkadaşım bile bu hale düşmüş. Çocuk gelmiş benim adresimi söyleyerek korkutmaya çalışıyor. Bana sadece komik geliyor. Peki sizde durumlar nasıl? Böyle kişiler var mı sizin sınıfta da?

Arkadaşlar bu konuyu sizde de böyle mi diye meraktan açmak istedim. Bizim sınıf 1 aydır tamamen panelci olmuş. Gelen geçenin ağzında panel, sorgu, mernis falan filan. Hiç illegalle alakası olmayan arkadaşım bile bu hale düşmüş. Çocuk gelmiş benim adresimi söyleyerek korkutmaya çalışıyor. Bana sadece komik geliyor. Peki sizde durumlar nasıl? Böyle kişiler var mı sizin sınıfta da?

Şu an sınıfta 2 kişi var ve bu işi bir ara ticarete dökmüşlerdi belli bir para veriyordun onlarda istediğin kişinin adresini T.C.'sini falan buluyordu sonra biri şikayet etti müdüre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu konuyu sizde de böyle mi diye meraktan açmak istedim. Bizim sınıf 1 aydır tamamen panelci olmuş. Gelen geçenin ağzında panel, sorgu, mernis falan filan. Hiç illegalle alakası olmayan arkadaşım bile bu hale düşmüş. Çocuk gelmiş benim adresimi söyleyerek korkutmaya çalışıyor. Bana sadece komik geliyor. Peki sizde durumlar nasıl? Böyle kişiler var mı sizin sınıfta da?

Sen bir şey yapmadıgın surece ıstedıgını bulsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı