Sınıfınızda sizin bilgilerinizle sizi korkutmak isteyen kişiler var mı?

@Riminir özür diliyorum üslup biraz değişik oldu sanırım. Bunu gelip de yüzünüze söyleyen arkadaş zaten hiçbir şey yapamaz. Korkutmak gibi boş bir uğraşla uğraşan adamın kendine bile faydası yoktur. Öyle panel görüp ilgilenenler de 1-2 yıla silinir gider zaten. Bir şey olduğu yok, uğraştığınızla kalırsınız, umursamamak güzel bir çözümü. 🙃

Arkadaşlar bu konuyu sizde de böyle mi diye meraktan açmak istedim. Bizim sınıf 1 aydır tamamen panelci olmuş. Gelen geçenin ağzında panel, sorgu, Mernis falan filan. Hiç illegalle alakası olmayan arkadaşım bile bu hale düşmüş. Çocuk gelmiş benim adresimi söyleyerek korkutmaya çalışıyor. Bana sadece komik geliyor. Peki sizde durumlar nasıl? Böyle kişiler var mı sizin sınıfta da?

Bizim sınıfta ben ve 1-2 kişi hariç hepsi teknoloji cahili. O yüzden rahatım.

Müdür odasına çık sınıfta arkadaşım benim ve ailemin özel bilgilerini elde ettiğini ve beni bu bilgilerle tehdit ettiğini söyle. Okula gelmekten korkuyorum sokağa bile çıkamıyorum flan fişman birazda aksiyon ekle. Eminim ders sırasındayken o arkadaşı alacaklardır müdür odasına. Polise ihbar edebilirler... Senide çağırırlarsa yanına polise ailecek gidip ihbar edeceklerinden bahset.
Sadece konuşup salacaklarını düşünüyorum. Müdüre söylerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı