Sınıfta bağış toplanırsa öğretmen azarlar mı?

ShadowFighter

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhabalar. Papara'da bağış kısmı var ve bağış atarken kendi adımıza mı yoksa başka birinin adına mı bağış yaptığımızı soruyor. Ben de sınıf başkanı olduğum için bir bağış kampanyası başlatsam, onlar bana parayı verse (yanında telefon numaralarını da verecekler kanıtı atmam için.) ben de Papara'dan Ahbap Derneği'ne veya Akut gibi derneklere bağış yapsam arkadaşlarımın adına hocadan azar işitir miyim? Not: bu konuyu yapmak istediğim iyiliği herkese göstermek için açmıyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar. Papara'da bağış kısmı var ve bağış atarken kendi adımıza mı yoksa başka birinin adına mı bağış yaptığımızı soruyor. Ben de sınıf başkanı olduğum için bir bağış kampanyası başlatsam, onlar bana parayı verse (yanında telefon numaralarını da verecekler kanıtı atmam için.) ben de Papara'dan Ahbap Derneği'ne veya Akut gibi derneklere bağış yapsam arkadaşlarımın adına hocadan azar işitir miyim?
Bunu direkt sınıf hocanla konuşmaya ne dersin? Ve hayır, muhtemelen işitmezsin.

Merhabalar. Papara'da bağış kısmı var ve bağış atarken kendi adımıza mı yoksa başka birinin adına mı bağış yaptığımızı soruyor. Ben de sınıf başkanı olduğum için bir bağış kampanyası başlatsam, onlar bana parayı verse (yanında telefon numaralarını da verecekler kanıtı atmam için.) ben de Papara'dan Ahbap Derneği'ne veya Akut gibi derneklere bağış yapsam arkadaşlarımın adına hocadan azar işitir miyim? Not: bu konuyu yapmak istediğim iyiliği herkese göstermek için açmıyorum.
Kanıtlarsanız kızacağını sanmıyorum. Parayı alıp harcamadığınıza inanmaları için toplam toplanan parayı ve attığınız parayı göstermeniz lazım.

Geri
Yukarı