Sınıfta hackerim diye gezmek

• Konuyu başlatan xpert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 82
  • Görüntüleme 5B
Herkesin yapmış olabileceği aklıma geldi bu yüzden konuyu açtım, haksızda değilmişim.

Aslında yapmıştım ben. Şöyle oldu. Tahtayı açtım. Normalde Facebook YouTube gibi şeylere girilmiyordu. Bir şekilde ayarlamışlar. Sonra VPN açtım ve girdim herkes aa Anıl tahtayı heklemiş falan dedi sonra müdüre çağırdılar ama toparladım durumu.

Hackertyper tarzı yazılımlar değil de, 1. faz akıllı tahtada bir dönemler popüler olan atak yazılımını ve diğer güvenlik önlemlerini bypass ediyordum. Zevkli zamanlardı. :D

Hocam, hackerlık tacı sizindir. 👑

Hocam görev yöneticisi işlemler orada değişik bir program var onu kapıyorsunuz. Hoca belleği çıkarsada açık kalmaya devam ediyor ama aç kapa yaptırmayın.

Hocam görev yöneticisi işlemler orada değişik bir program var onu kapıyorsunuz. Hoca belleği çıkarsada açık kalmaya devam ediyor ama aç kapa yaptırmayın.
Ben DeepFreeze vs dinlemeden komple temizliyordum makineyi. Uğraşamam öyle zırt pırt hizmet kapatmakla. :)

Hackertyper tarzı yazılımlar değil de, 1. faz akıllı tahtada bir dönemler popüler olan ATAK yazılımını ve diğer güvenlik önlemlerini bypass ediyordum. Zevkli zamanlardı. :D

O çok iyi ya. Ben de hocanın USB belleğinin içindeki gizli dosyaları göster ile bulup almıştım kendime. Daha sonra eve getirip okulun şifresini bulup kendi USB belleğimi de anahtar USB haline getirmiştim. Sizinki daha da güzeldir ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı