Kulaküstü Kulaklık ile Dışarıda Gezmek

Bazı arkadaşlar sorumu yanlış anlamış sanırım. Daha önce de forumda bununla alakalı konu açılmıştı insanların dik dik her şeye bakması ile ilgili. Benim de kastım görünüşten felan değil daha çok başta söylediğimle alakalı.
Hangisiyle mutluysan onu tercih et. İnsanların düşüncelerine göre yaşama.
Tam olarak böyle yapmayı düşünüyorum. Bence bu tarz şeyleri gereksiz kafama takıyorum.
Hem anlamıyorum neden bir insan bu tür şeyleri yadırgar ki? Ne yani kulaküstü kulaklıkla gezince ne oluyor ne dik dik bakıyorsun? Uzaylı mı gördün?
Normal bence. Ne var ki arkadaş? İnsan istediği şeyi takıp da gezemeyecek mi? Kimseye zararı da yok.
Evet, bu tarz şeyleri daha az kafama takıp keyfime göre hareket etmeye çalışacağım bundan sonra. Sonuçta kulaklık takıp gezmenin yanlış bir tarafı yok, kim ne derse desin beni ilgilendirmiyor.

Bazı arkadaşlar sorumu yanlış anlamış sanırım. Daha önce de forumda bununla alakalı konu açılmıştı insanların dik dik her şeye bakması ile ilgili. Benim de kastım görünüşten felan değil daha çok başta söylediğimle alakalı.

Tam olarak böyle yapmayı düşünüyorum. Bence bu tarz şeyleri gereksiz kafama takıyorum.
Hem anlamıyorum neden bir insan bu tür şeyleri yadırgar ki? Ne yani kulaküstü kulaklıkla gezince ne oluyor ne dik dik bakıyorsun? Uzaylı mı gördün?

Evet, bu tarz şeyleri daha az kafama takıp keyfime göre hareket etmeye çalışacağım bundan sonra. Sonuçta kulaklık takıp gezmenin yanlış bir tarafı yok, kim ne derse desin beni ilgilendirmiyor.
Ben bu tarz şeyleri çok kafama takarım. Ancak sonra düşünürüm "Ben başka bir kişi olsaydım ve kemdimi görseydim ne derdim?" bunu düşündükten sonra ne yapacaksam ona karar veririm.

Hiç yadırgamam hatta özenirim de:) Fakat benim saçlarım biraz dalgalı kıvırcık olduğu için hemen ortada bir çöküntü oluşur saçlarımda:) Ama sanırım yakında alacağım bir tane ben de. Çünkü kulakiçi olanlar biraz ağrı yapıyor belirli bir süre sonra.

Evde zaten müzik zevkimi alıyorum kulaküstü kulaklıkla. Dışarı çıkarken de alıyorum kulakiçini iş bitiyor🙃 Dışarıda kulaküstü kulaklık takarsam hiç bir şey duyamacağımdan kardan çok zarar getirir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı