Sınıfta kalacak mıyım?

cemmpat

Femtopat
Daha fazla  
Anadolu meslek lisesi 10. sınıfım sınavlarıma 2 gün kaldı ben hiçbir derse çalışmadım.
2. sınavlarda ve 2.dönemde çalışsam sınıfı geçer miyim? Durumum nedir, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hey Allahım soruya bak, sanki sınava senin yerine biz gireceğiz. Neden onaylanıyor bu konular ya? Birinin yan hesabı büyük ihtimal.
Onaylanmaması için bir sebep yok. Her kullanıcının kurallar dahilinde istediği soruyu sorma hakkı var. Ek olarak kanıtınız olmadan "Yan Hesap" suçlaması gereksizdir.
Anadolu meslek lisesi 10. sınıfım sınavlarıma 2 gün kaldı ben hiçbir derse çalışmadım.
2. sınavlarda ve 2. dönemde çalışsam sınıfı geçer miyim? Durumum nedir, yardımcı olur musunuz?
Benim okulum 1. sınavlardan sonra sınav olacağını düşünmüyor. Bu yüzden bir an önce çalışmaya başlamanız en iyisidir.

Hey Allahım soruya bak, sanki sınava senin yerine biz gireceğiz. Neden onaylanıyor bu konular ya? Birinin yan hesabı büyük ihtimal.
Bu tür bir konunun açılması kişinin psikoloji ile ilgili psikolojide yeri olan bir şey bu zaten. Konu sahibi yaşadığı sorunu kimse ile paylaşamadığı ve korktuğu için böyle bir yola başvurmuş olabilir. Ne yapacağını bilemeyip çaresiz kalmak insana her şeyi yaptırabilir.

Zararın neresinden dönersen kârdır hocam. Siz gene de çalışın alabileceğiniz en yükseğini alırsınız en azından. Diğer sınavlara da daha önceden çalışırsanız sınıfı geçerseniz bence.

2. sınavlarda ve 2.dönemde çalışsam sınıfı geçer miyim? Durumum nedir, yardımcı olur musunuz?
Bunu biz bilemeyiz. Herkesin dediği gibi elinden geleni yap. Bana kalırsan bütün bunlar bir yana eğer sınıfta kalırsan bu hayatının sonu olmayacaktır. Sınıfta kalma korkusu sana bir çok açıdan çok ağır gelebilir. Bilmelisin ki okul hayatında çok küçük bir kısmı kapsamaktadır. Kalırsan da kalırsın tekrar okursun ve hayatına devam edersin. Kendini böyle basit bir şey için asla üzmeye değmeyecektir. Her zaman hayırlısı...

Geri
Yukarı