Sınıfta kalıp kalmayacağımı nasıl anlarım?

zordayimlaz

Zeptopat
Daha fazla  
Lisedeyim. Ortalamam 34. İlk dönem 51'di. Resim ile beden hiç not girilmedi ve 2. Yazililar ile sözlüler girilmedi. Sizce kalir miyim? Geçme ihtimalim var mı?

Ortalamanın en az 49 olması lazım. Matematik, edebiyat gibi yüksek kredili dersler girilmediyse, sizde yüksek not aldıysanız kalmazsınız büyük ihtimal. Ama mat, edb gibi derslerden 25-30 aldıysanız fazla arttırmaz ortalamayı.

İkinci sınavlar girildiyse ve sözlülerin de tamsa işte o zaman anlayabiliriz. İkinci dönem ortalamanın 50 üstü olması gerekiyor.

Ortalamanın en az 49 olması lazım. Matematik, edebiyat gibi yüksek kredili dersler girilmediyse, sizde yüksek not aldıysanız kalmazsınız büyük ihtimal. Ama mat, edb gibi derslerden 25-30 aldıysanız fazla arttırmaz ortalamayı.
Beden dersi ile resim dersi ortalamamı artırirmı hiç girilmedi not ve sözlü büyuk ihtimalle son hafta verecek notu 85 85 girerler diye düsünüyorum ne kadar yukseltir

1. dönem 51 ise ortalamanız 2. dönem en az 49 olmalı ki kalmayın okulda.
2. dönem notlarıda pek iyi değilse geçmiş olsun.

İkinci sınavlar girildiyse ve sözlülerin de tamsa işte o zaman anlayabiliriz. İkinci dönem ortalamanın 50 üstü olması gerekiyor.
Geçme ihtimalim varmı herkez kalcaksin diyor ama ben ilk dönem de 30 küsürden 51e yükselttim ve notlarim berbat olduğu halde

1. dönem 51 ise ortalamanız 2. dönem en az 49 olmalı ki kalmayın okulda.
2. dönem notlarıda pek iyi değilse geçmiş olsun.
Sözlülerden kac puan gelir mesela 6,7 felan

Geçme ihtimalim var mı herkes kalacaksin diyor ama ben ilk dönem de 30 küsurden 51e yükselttim ve notlarim berbat olduğu halde.

Sözlülerden kac puan gelir mesela 6,7 falan.

Sözlüler ortalama 65-70'den hesaplanırsa. 6-7 puan getiriyor.
Hocaların verdiği sözlü notlarına bağlı.

Geri
Yukarı