Sınıfta kalıp okula gitmemenin cezası olur mu?

AcmszKurt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, notlarım çok düşük ve devamsızlık hakkım kalmadı. Lise 1.sınıftayım devamsızlıkları artık silmiyorlar zaten 2 kere sildirdim okula gitmiyorum açığa geçmedim daha cezası vs. olur mu?

Merhaba, notlarım çok düşük ve devamsızlık hakkım kalmadı. Lise 1.sınıftayım devamsızlıkları artık silmiyorlar zaten 2 kere sildirdim okula gitmiyorum açığa geçmedim daha cezası vs. olur mu?
Hiçbir cezası yok okulu bırakan arkadaşlarım var hep devamsız yazılıyorsun sene sonu kalıncada açığa geçebilirsin

Anadolu mu meslek mi? Eğer Anadolu'da zorlanıyorsan meslek lisesi'ne geçebilirsin. Ya da sağlık meslek varsa sağlık üzerinde bir bölümde okuyabilirsin.

Dostum çalış geç sınıfı. Devamsızlığı halledersin bir şekilde.

Keşke ama artık geç oldu velim okula gitti genelde ilgilenmediler devamsızlıkla.

Anadolu mu meslek mi? Eğer Anadolu'da zorlanıyorsan meslek lisesi'ne geçebilirsin. Ya da sağlık meslek varsa sağlık üzerinde bir bölümde okuyabilirsin.

Meslek lisesindeyim şu an.

Geri
Yukarı