Sınıfta kalır mıyım konuları açılmalı mı?

ardacn60

Hectopat
Sayın sosyal üyeleri. Sürekli artan şöyle olsa sınıfta kalır mıyım böyle olsa sınıfta kalır mıyım konuları artmaması için bir şeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Aklımda nasıl olacağına dair bir fikir yok fakat sizler önerilerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim. Sosyalde sürekli sınıfta kalır mıyım konuları görmekten şahsen ben çok sıkıldım. Sizce bunun için bir adım atılmalı mı? Yoksa konular açılmaya devam mı edilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek devamsızlık gerek not değeri yüzünden kalıp kalınmamayı açıkça belirten konular açıldı. Hatta bu konuların kategoriye sabitlenmesi de istendi ama reddedildi. İnsanımız laftan anlamıyor. Mecbur açılacak.
Diğer kategoriler de aslında aynı ama sorunlar daha çeşitli olduğu için bu kadar göze batmıyor.

Sayın sosyal üyeleri. Sürekli artan şöyle olsa sınıfta kalır mıyım böyle olsa sınıfta kalır mıyım konuları artmaması için bir şeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Aklımda nasıl olacağına dair bir fikir yok fakat sizler önerilerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim. Sosyalde sürekli sınıfta kalır mıyım konuları görmekten şahsen ben çok sıkıldım. Sizce bunun için bir adım atılmalı mı? Yoksa konular açılmaya devam mı edilmeli?

Böyle ve bunun benzeri konular bana hep saçma gelmiştir, Google'a yazsa sınıfta nasıl kalınır diye anında önüne bir sürü bilgi çıkacak ama burada foruma sormayı tercih ediyor. Tabii karışmak haddimize değil ama benim düşüncem böyle.

Google çöp bilgi dolu. Burada konu görünce Google'da aratıp çıkan ilk cevabı yapıştıranlar azımsanacak kadar değiller. Yanlış bilgiyi yaymaktan başka işe yaramıyorlar. Google'a düzgünce sormayı bilmek gerekiyor. İnsanımız daha ana dilini konuşamazken bunu beklemek absürt olur.

1652215427212.png

Belki yardımcı olur diye bu tarz çözüm konusu açtım ancak gene de bu tarz konular açılıyor, yapacak bir şey yok. Her açtıklarında da cevaplayacağız, herkesin sorununa çözüm bulacağı yerdir burası.

Bence buna müdahale etmemek daha doğru olur. Çünkü insanların hakkına girmemek isteriz. Örnek bizim iyi bir şekilde bildiğimiz şeyleri onlar hiç bilmeyebilirler. Herkes @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamız gibi bu konularda bilgi sahibi değil ben buna müdahale edilmemesi taraftarıyım.

Açılsın, insanlar bilgi sahibi olur.

Bence buna müdahale etmemek daha doğru olur. Çünkü insanların hakkına girmemek isteriz. Örnek bizim iyi bir şekilde bildiğimiz şeyleri onlar hiç bilmeyebilirler. Herkes @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocamız gibi bu konularda bilgi sahibi değil ben buna müdahale edilmemesi taraftarıyım.

Sizde haklısınız fakat son zamanlarda çok fazla türemeye başladılar. Hiç araştırma yapmayıp direk buraya yazıp cevap arıyor gibi herkes. Bence bunun hakkında bir ana konu olmalı maddeler halinde sınıfta kalma ile ilgili. Konu onaylanmadan kullanıcılar o konuya yönlendirilmeli gibi bir fikir düşündüm ne kadar uygulanabilir orası tartışılır tabii.

Geri
Yukarı