Sınıfta kalmaktan korkuyorum

Enesxqs

Centipat
Daha fazla  
10 sınıfım 2 sınavları yeni olmaya başladım sadece 2 tanesini oldum sadece 2 sözlüm girildi ortalamam 36 51 yapmam lazım çok korkuyorum yüksek not almak için çalışıyorum. Geçer miyim yoksa ümidimi kesip açığa mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
10 sınıfım 2 sınavları yeni olmaya başladım sadece 2 tanesini oldum sadece 2 sözlüm girildi ortalamam 36 51 yapmam lazım çok korkuyorum yüksek not almak için çalışıyorum. Geçer miyim yoksa ümidimi kesip açığa mı almalıyım?

Benim ortalmam 41'di yapamam dedim açığa geçtim ve iyi ki geçmişim diyorum şimdi aşırı kolay ve aynı diplomayı alıyorsun açığa geç istersen çalışırsın hem dışarıdan para da kazanırısn.

Beddua gibi algılama umarım korkun yeterli düzeye gelecek kadar artar. Korkunun olmadıgı yerde kalsan bile gelecek sene salarsın dersleri rahatlık pesinde gezip 2. kez kalırsan egitim hakkından men edilirsin.

Ümitsizliğe kapılmaya gerek yok imkansız değil. Yüksek notlar alırsan hocaların da otomatikman sözlülerini yüksek verecek notlarındaki yükselişten oradan kurtarırsın diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı