Sınıfta kalmaktan nasıl kurtulunur?

Mesleğe geç kanka en iyisi benim arkadaş öyle yapacak ailem izin verse bende geçmek isterimde haftada 1-2 gün okula gidiyorsun diğer günler çalışıyorsun berberlik örnek vereyim aylık 3bin mi ne veriyorlar sınavlardada yardımcı oluyorlarmış.

Meslek lisesinin ne olduğunu tam bilmiyorsun sanırım öncelikle haftada bir iki gün değil haftada iki gün kesin olarak gidiyorsun gitmezsen e-okula işler kalan 3 günde Staj'a gidiyorsun ve zorunlu staj, yıl sonunda gördüğün meslek derslerinden beceri sınavı oluyorsun onu geçemezsen mezun olamıyorsun.
Ben Meslektede okudum Anadoludada okudum hiç birinde kimse yardımcı olmadı belki 12.sınıfsındır sınav senendir 40-45 puan falan yaptıysan yazılıda bir iki soru yardımcı olup geçirirler yoksa öyle bedavadan geçme falan yoktu

Meslek lisesinin ne olduğunu tam bilmiyorsun sanırım öncelikle haftada bir iki gün değil haftada iki gün kesin olarak gidiyorsun gitmezsen e-okula işler kalan 3 günde Staj'a gidiyorsun ve zorunlu staj, yıl sonunda gördüğün meslek derslerinden beceri sınavı oluyorsun onu geçemezsen mezun olamıyorsun.
Ben meslektede okudum anadoludada okudum hiçbirinde kimse yardımcı olmadı belki 12.sınıfsındır sınav senendir 40-45 falan yaptıysan bir iki soru yardımcı olup geçirirler yoksa öyle bedavadan geçme falan yoktu.

Arkadaşım orada böyle anlatıyordu belki yalandan uydurmuştur sorgulamakta fayda var yanlış bilgi kusuruma bakmayın.

Dersi derste dinlesen bile 45-50 alırsın sözlülerle geçersin.

Geri
Yukarı